برنامه یادگیری زبان کودکان

بیشتر این اپلیکیشن ها نه تنها به کودکان کمک می کنند که واژگان و الگوهای جملات انگلیسی را به صورت موثر یاد بگیرند، بلکه این امکان را برایشان فراهم می کنند که از دانش و آموخته های خود در عمل هم استفاده کنند. این برنامه ها معمولاً برای مرور درس ها از تکنیک های خلاقانه که شامل بازی ها و فعالیت های مفرح دیگر است، استفاده می کنند. درنتیجه بچه ها می توانند لغات و الگوهای زبانی بیشتری را خیلی بهتر در ذهنشان ثبت کنند.

برنامه یادگیری زبان کودکان

انعطاف پذیری ساعت های یادگیری

معمولاً حضور در کلاس های فشردۀ آموزش زبان انگلیسی برای کودکان چندان خوشایند نیست و از آن فرار می کنند. با استفاده از اپلیکیشن ها بچه ها آزاد خواهند بود که خودشان مناسب ترین زمان برای یادگیری و شروع درس ها را انتخاب کنند.

افزایش تعامل کودکان با یکدیگر و با والدین

اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی به کودکان کمک می کنند تا با بچه های دیگر و همچنین والدین خود تعامل بیشتری داشته باشند. اگر می خواهید فرزندتان بیشترین یادگیری را با این اپلیکیشن ها داشته باشد، سعی کنید در زمان کار با این برنامه ها شما هم در کنار آن ها باشید و همراهی شان کنید. درواقع توصیه می شود والدین در فرایند یادگیری فرزندشان را همراهی کنند تا تجربۀ لذت بخش و آسانی از یادگیری یک زبان خارجی را برای او بسازند. لباس شخصیت کارتونی السا با بهترین پارچه دوخته شده است و در بسته بندی جدید برای فروش در فروشگاه ها عرضه شده است.

برای این کار می توانید بعضی از درس ها را با همدیگر انجام دهید یا در حین یادگیری از کودک خود سوالاتی بپرسید.

ارزان و به صرفه بودن

اغلب اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی به کودکان ارزان و در دسترس هستند. به همین دلیل هم استفاده از آن ها برای خانواده ها می تواند به صرفه و مفرح تر از ثبت نام فرزندشان در کنار کلاس های خصوصی یا عمومی زبان انگلیسی باشد. حتی برنامه های کاملاً رایگان زیادی هم وجود دارد که قابل دانلود و استفاده هستند و در ادامه معرفی خواهند شد.

بر هیچ کس پوشیده نیست که زبان انگلیسی یک زبان جهانی و بین المللی است. زبان انگلیسی نه تنها در حوزه تخصصی به یک فرد کمک می کند، بلکه فرصت پیدا کردن به یک شغل خوب را در آینده افزایش می دهد. لباس شخصیت کارتونی دخترانه با دوخت و طرح جدید به انتخاب شما آماده سازی میشود.

بسیاری از خانواده ها در کشورمان می خواهند که فرزندانشان در زمینه زبان انگلیسی به سطح خوبی برسند، بنابراین می خواهند که در این مورد با سختی زیادی روبرو نشوند. اگر چه که بسیاری از کودکان زبان انگلیسی را به عنوان زبان اول در مدرسه ها یاد می گیرند، اما بسیاری از آن ها نیز نمی توانند تلفظ های درست انگلیسی را بگویند و با اشتباهات املایی در انشاهای خود مواجه هستند. مشکل دیگر، تاثیر قوی زبان مادری است که باعث شده است روی لهجه کودکانمان در انگلیسی تاثیر بگذارد و باعث شود که بعضی از صدا ها یا حروف خوب تلفظ نشوند.

این نکات را بلد باشید:

بسیار مهم است که از همان ابتدا روی کودکان از پایه کار شود، یعنی دقیقا از زمانی که کودکان به مهد کودک می روند. از این طریق دیگر ان ها در سن بالاتر اذیت نمی شوند، زیرا یادگیری زبان انگلیسی با بالا رفتن سن سخت تر می گردد.

روش استفاده از اپلیکیشن برای آموزش زبان کودکان

  • گویش و تلفظ مناسب: اپلیکیشن باید دارای گوینده های با تلفظ صحیح و مناسب برای کودکان باشد تا آنها بتوانند از طریق شنیدن و تکرار، تلفظ صحیح را یاد بگیرند.
  • محتوای جذاب و متنوع: اپلیکیشن باید دارای محتوای جذاب و متنوعی باشد که به سلیقه و علاقه کودکان بپردازد، مانند داستان های کودکانه، آهنگ ها، بازی های تعاملی و ویدیوهای آموزشی.
  • بخش های تعاملی: اپلیکیشن باید دارای بخش های تعاملی باشد که کودکان را به فعالیت هایی مشارکتی و عملی وادار کند تا یادگیری زبان را به صورت بازی آموزشی تجربه کنند.
  • پشتیبانی از تکرار و تمرین: اپلیکیشن باید امکان تکرار و تمرین محتوا را برای کودکان فراهم کند تا آنها بتوانند مهارت های زبانی خود را بهبود ببخشند.
  • پیگیری و پاداش: اپلیکیشن باید امکاناتی برای پیگیری پیشرفت کودکان و ارایه پاداش برای انجام وظایف و تکمیل فعالیت ها داشته باشد تا انگیزه آنها برای یادگیری زبان افزایش یابد.
  • اصول امنیتی: اهمیت امنیت و حریم خصوصی کودکان در استفاده از اپلیکیشن آموزش زبان بسیار مهم است. بنابراین، اپلیکیشن باید دارای اصول و استانداردهای امنیتی قوی برای محافظت از اطلاعات شخصی کودکان باشد.

دقت کنید اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی کودکان امتیاز پایینی در بین کاربران کسب کرده اند و به دلایل مختلف ممکن است تنها تعداد معدودی برنامه به درد بخور گوشی آموزش زبان رایگان وجود داشته باشد. در این مطلب ما تنها 9 برنامه ای که امتیاز بالای 4 داشته اند را معرفی می کنیم. بجز این اپلیکیشن ها، برنامه بدردبخوری برای گوشی جهت آموزش زبان به کودکان پیدا نخواهید کرد!

می خوای کل این سایت توی جیبت باشه؟ ، انگلیسی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! در کمترین زمان انگلیسی مثل بلبل حرف بزن!

1-اپلیکیشن چرب زبان (بهترین برنامه آموزش زبان کودکان با معنای فارسی)

احتمالا وبسایت چرب زبان (همین وبسایت پیش رو) را شنیده اید. ما همه زبانهای رایج را به صورت رایگان یاد می دهیم چون معتقدیم هیچ فارسی زبانی برای یادگیری و پیشرفت نباید هزینه ای متحمل شود. در همین راستا هم سالها وقت گذاشته ایم و یک اپلیکیشن درجه یک برای کودکان (و البته بزرگسالان) به صورت کاملا رایگان طراحی کرده ایم.

این اپلیکیشن را کافی ست دانلود کرده و روی گوشی/تبلت اندروید فرزند خود نصب کنید و روزانه فقط 10 دقیقه برای او پخش کنید، خود بخود بعد از مدتی از یادگیری جملات تعجب خواهید کرد! به صورت ناخوداگاه و با بهترین روش آموزش زبان به کودک و همزمان تقویت حافظه او! دقت کنید محیط اپلیکیشن فارسی ست و کاملا رایگان!!

2-اپلیکیشن Lingokids (محبوب اما نه برای مبتدی ها)

Lingokuds یکی از بهترین برنامه های یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان بین 2 تا 8 سال است . همچنین یک برنامه تعاملی آموزش زبان انگلیسی است که با بازی و تمرین زبان یاد می دهد.

این برنامه توسط متخصصان طراحی شده است و تضمین می کند که کودکان می توانند از طریق آن ، در سنین پایین تر زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیرند . علاوه بر آن مواد یا متریال آموزشی مخصوصا آن هایی که توسط دانشگاه آکسفورد طراحی شده است را در اختیار کودکان قرار می دهد که کیفیت آموزش را ارتقا خواهد داد. لباس بن تن واقعی که توسط گروه ما طراحی و اجرا شده است را با خیالی آسوده خریداری کنید.

لباس بن تن واقعیاین برنامه همچنین هیچ تبلیغ درون اجرایی ندارد، در نتیجه هر گونه عامل حواس پرتی را برای کودک حذف می کند. تمام محتوا ها شامل ویدیو ها، آواز ها و بازی ها انگلیسی هستند که بر اساس سرعت یادگیری کودک انجام می گیرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برنامه یادگیری زبان کودکان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی, کسب و کار ایرانی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برنامه یادگیری زبان کودکان"، کلیک کنید.