PolarID سامسونگ برای رقابت با FaceID اپل/ کدام گوشی سامسونگ به قابلیت جدید مجهز می شود؟

به گزارش خبرگزاری هنر برتر، در مقایسه با FaceID اپل که دوربین TrueDepth آن را پشتیبانی می کند، گوشی های سامسونگ و حتی پرچمداران آن چنین قابلیتی را ندارند.

FaceID تقریباً هشت سال است که استاندارد طلایی فناوری تشخیص چهره در دستگاه های تلفن همراه را در اختیار دارد، اما ممکن است این وضعیت به زودی تغییر کند. یک منبع آگاه، اخیرا ادعا کرده است که سامسونگ در حال کار بر روی رقیب FaceID است که در Galaxy S26 Ultra عرضه خواهد شد.

PolarID سامسونگ برای رقابت با FaceID اپل/ کدام گوشی سامسونگ به قابلیت جدید مجهز می شود؟

ممکن است Galaxy S25 Ultra یا Galaxy S26 Ultra به PolarID مجهز شوند

هایزاکی ریوهی، افشاگر معروف، در پستی در X نوشت:« سامسونگ ممکن است در حال توسعه یک فناوری جدید تشخیص چهره به نام PolarID باشد. طبق ادعاها، این فناوری در مرحله پیش از عرضه به بازار قرار دارد، به این معنی که می تواند با پرچمداران در راه، عرضه شود.»

PolarID نیازی به سنسورهای اختصاصی برای تشخیص چهره ندارد. در عوض، به چیپست اسنپدراگون، همراه با قابلیت های Samsung LSI، بخشی که نیمه رساناهای هسته ای را طراحی می کند، متکی است. علاوه بر این، به سامسونگ این امکان را می دهد که بدون نیاز به افزودن سنسورهای اضافی، همان طراحی را حفظ کند.

ریوهی همچنین ادعا می کند که PolarID حتی از FaceID ایمن تر و بهتر از سایر فناوری های تشخیص چهره خواهد بود.

منبع: gadgets360

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "PolarID سامسونگ برای رقابت با FaceID اپل/ کدام گوشی سامسونگ به قابلیت جدید مجهز می شود؟" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "PolarID سامسونگ برای رقابت با FaceID اپل/ کدام گوشی سامسونگ به قابلیت جدید مجهز می شود؟"، کلیک کنید.