801 هزار واحد مسکونی توسط بنیاد مسکن وارد فرایند ساخت شد

801 هزار واحد مسکونی توسط بنیاد مسکن وارد فرایند ساخت شد

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه تاکنون بیش از 801 هزار واحد نهضت ملی مسکن توسط آن بنیاد در روستاها و شهرها وارد فاز عملیاتی شده است، از تکمیل و تحویل بیش از 297 هزار واحد از این واحدها به مردم خبر داد.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری علم و فناوری هنر برتر از وزارت راه و شهرسازی، غلامرضا صالحی روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن را در روستا ها و شهر های تحت مسیولیت آن بنیاد تشریح کرد و گفت: از مجموع 802 هزار و 52 واحد نهضت ملی مسکن که در فرایند اجرا قرار گرفت، 529 هزار و 742 واحد روستایی و بقیه شهری است که از واحد های روستایی آغاز شده نیز 278 هزار و 42 واحد تکمیل و تحویل شده و مابقی در دست اجراست.

وی افزود: از واحد های شهری در دست اجرا توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز 19 هزار و 210 واحد تکمیل و تحویل شده است و بقیه در حال اجراست و در مراحل مختلف پیشرفت فیزیکی قرار دارد.

گفتنی است، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از ابتدای دولت سیزدهم بخشی از تعهدات چهار میلیون واحدی نهضت ملی را بر عهده گرفت که تاکنون موفق شده بیش از 801 هزار واحد را وارد فرایند ساخت کند و از این تعداد نیز بیش از 297 هزار واحد را تکمیل کرده و تحویل متقاضیان داده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "801 هزار واحد مسکونی توسط بنیاد مسکن وارد فرایند ساخت شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "801 هزار واحد مسکونی توسط بنیاد مسکن وارد فرایند ساخت شد"، کلیک کنید.