7 جستجوگر گنج به دام پلیس افتادند / دستگیری 56 نفر در گیلان

7 جستجوگر گنج به دام پلیس افتادند / دستگیری 56 نفر در گیلان

آفتاب نیوز :

سرهنگ عیسی روشن قلب با بیان اینکه در پی دریافت خبری مبنی بر حفاری غیرمجاز در محدوده یکی از روستا های شهرستان رودبار توسط افردی سودجو، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: ماموران انتظامی بخش رحمت آباد با تحقیقات نامحسوس صورت گرفته و اطمینان از صحت موضوع به آدرس این مکان اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس گیلان، فرمانده انتظامی شهرستان رودبار از دستگیری هفت نفر که گودالی به قطر 2 و عمق چهار متر برای کشف عتیقه حفر کرده بودند و کشف یک دستگاه فلزیاب قاچاق خبر داد و گفت: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند.

دستگیری 56 محکوم متواری در گیلان

بنا به گزارش دیگری از این پایگاه خبری، رییس پلیس آگاهی گیلان از شناسایی و دستگیری 56 نفر از محکومان متواری در طرح عملیاتی یک روزه در این استان خبر داد.

سرهنگ علیرضا حدادی هدف از اجرای طرح های انتظامی را افزایش احساس امنیت و همچنین کاهش جرایم در سطح جامعه عنوان و اظهار کرد: مجموعه انتظامی با برخورد قاطع با مجرمان و تشدید اقدامات پیشگیرانه به صورت شبانه روزی برای تامین امنیت تلاش می کند.

وی در ادامه با بیان اینکه با هدف شناسایی و دستگیری محکومان متواری، طرح عملیاتی یک روزه به صورت متمرکز در سطح استان اجرا شد، از شناسایی و دستگیری 56 محکوم متواری طی عملیات های جداگانه در اجرای این طرح خبر داد و افزود: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

کشف بیش از 13 تن کود شیمیایی احتکار شده در غرب گیلان

همچنین بنا به گزارش دیگری، فرمانده انتظامی صومعه سرا از کشف بیش از 13 تن کود شیمیایی احتکار شده در این شهرستان خبر داد و گفت: محتکر 41 ساله پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

سرهنگ جعفر عدلی مژدهی با بیان اینکه در پی دریافت خبری مبنی بر احتکار کود داخل انبار یک واحد صنفی در شهرستان صومعه سرا، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: ماموران پلیس آگاهی با انجام تحقیقات نامحسوس از صحت موضوع اطمینان حاصل کرده و به همراه نمایندگان ادارات جهاد کشاورزی و صمت به آدرس محل مورد نظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان صومعه سرا از کشف 13 تن و 500 کیلوگرم کود شیمیایی احتکار شده در بازرسی از این مکان خبر داد و با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش تقریبی این کشفیات را 2 میلیارد و 32 میلیون ریال اعلام کردند، گفت: در این رابطه متهم 41 ساله پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

این مقام انتظامی در پایان با تاکید بر برخورد قاطعانه پلیس با محتکران و اخلالگران نظام اقتصادی از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشابه، مراتب را بلافاصله از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "7 جستجوگر گنج به دام پلیس افتادند / دستگیری 56 نفر در گیلان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "7 جستجوگر گنج به دام پلیس افتادند / دستگیری 56 نفر در گیلان"، کلیک کنید.