یک اتفاق ویژه در بازی آخر پرسپولیس

یک اتفاق ویژه در بازی آخر پرسپولیس

به گزارش خبرگزاری هنر برتر؛شرایط پرسپولیس در جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر به گونه ای است که اگر بتواند مس رفسنجان را شکست بدهد، تحت هر شرایطی و بدون توجه به نتیجه ای که در جدال پیکان و استقلال رقم خواهد خورد عنوان قهرمانی فصل جاری پیکارهای لیگ برتر را به خود اختصاص می دهد.

با توجه به برگزاری این مسابقه در ورزشگاه آزادی قطعاً از همین حالا می توان تصور کرد که هواداران پرسپولیس استقبال بسیار گرمی از آن به عمل خواهند آورد اما علاوه بر بحث حضور طرفداران، کادر مدیریتی باشگاه برای حضور اعضای بلندپایه پرسپولیس و همچنین پیشکسوتان نیز تدارک ویژه ای دیده است. طبق هماهنگی های صورت گرفته قرار شده که حداقل 60 صندلی به صورت ویژه برای مهمانان خاص پرسپولیس در نظر گرفته شود و از آنها به صورت وی. آی. پی استقبال و پذیرایی صورت بگیرد. بر اساس برنامه قرار است علی پروین همراه با محمود خوردبین و 40 پیشکسوت دیگر پرسپولیس مهمان این باشگاه باشند و بازی را از نزدیک تماشا کنند.

همچنین مقرر شده تا گروهی از اعضای هییت مدیره و اسپانسرهای پرسپولیس نیز در همین جایگاه کنار پیشکسوتان قرمز بازی مقابل مس رفسنجان را از نزدیک به نظاره بنشینند. مسابقه ای که شنبه ساعت 19 آغاز خواهد شد.

251 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یک اتفاق ویژه در بازی آخر پرسپولیس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یک اتفاق ویژه در بازی آخر پرسپولیس"، کلیک کنید.