گشایش دبیرخانه «چهارمین جشنواره شعر و داستان نبوی» در دانشگاه آزاد زاهدان

گشایش دبیرخانه «چهارمین جشنواره شعر و داستان نبوی» در دانشگاه آزاد زاهدان

دبیرخانه «چهارمین دوره شعر و داستان نبوی» با حضور سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در ساختمان سردار دلها حاج قاسم سلیمانی گشایش یافت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری هنر برتر، دبیرخانه «چهارمین دوره شعر و داستان نبوی» با حضور سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان، معاونین و مدیران واحد زاهدان در ساختمان سردار دلها حاج قاسم سلیمانی گشایش یافت.

در راستای آغاز به کار جشنواره شعر نبوی در ایستگاه چهارم دبیرخانه این جشنواره هم گشایش یافت.

دبیرخانه «چهارمین جشنواره شعر و داستان نبوی» گشایش یافت

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در مراسم افتتاح دبیرخانه چهارمین جشنواره شعر و داستان نبوی گفت: در راستای تاثیرگذاری بهتر و کارآمدتر برنامه های فرهنگی به خصوص مهدویت و تقریب مذاهب لازم باید علاوه بر توجه به سطوح عینی جامعه، لایه های پنهان به درستی و با درایت بیشتر از سوی مسیولان مورد بررسی و کاوش قرار گیرد.

کامبیز نرماشیری افزود: دانشگاه آزاد اسلامی در حال حاضر کارنامه درخشانی در حوزه برنامه های فرهنگی، مهدویت و تقریب مذاهب اسلامی داشته و در این عرصه پیشگام بوده است.

دبیرخانه «چهارمین جشنواره شعر و داستان نبوی» گشایش یافت

وی یادآور شد: در عرصه فرهنگی کار باید به صورت انگیزشی انجام شود تا دانشجویان با علاقه و رغبت برای حضور در برنامه ها و فعالیت های فرهنگی اقدام کنند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان ضمن موافقت با پیشنهاد مصطفی سالاری دبیر علمی چهارمین دوره جشنواره شعر و داستان نبوی مبنی بر استفاده از ظرفیت کشور های همسایه خاطرنشان کرد: این دانشگاه در مسیر توسعه تقریب مذاهب و تقویت نقاط اشتراک مذاهب اسلامی همواره آماده ارایه خدمات بوده و برای گسترش این امر در سطح بین الملل هرگونه اقدامی که لازم باشد، انجام خواهد داد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گشایش دبیرخانه «چهارمین جشنواره شعر و داستان نبوی» در دانشگاه آزاد زاهدان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گشایش دبیرخانه «چهارمین جشنواره شعر و داستان نبوی» در دانشگاه آزاد زاهدان"، کلیک کنید.