کشتی روسیه المپیک پاریس را تحریم کرد!

کشتی روسیه المپیک پاریس را تحریم کرد!

به گزارش خبرگزاری هنر برتر؛ کشتی‌گیران روس که مورد تایید کمیته بین‌المللی المپیک قرار گرفته بودند نیز از شرکت در بازی‌های المپیک پاریس خودداری کردند. یک منبع آگاه در فدراسیون کشتی روسیه در گفت‌وگو با خبرگزاری تاس این موضوع را تایید کرد.

به گزارش هنر برتر، این تصمیم از سوی کمیته اجرایی فدراسیون کشتی روسیه، کادر مربیگری تیم‌ها و ورزشکاران گرفته شده است. کمیته اجرایی فدراسیون کشتی جلسه مفصلی را با کادر مربیگری تیم‌های ملی روسیه برگزار کردند و تصمیم گرفتند کشتی‌گیرانی که به این بازی‌ها دعوت شدند نیز از حضور در بازی‌های المپیک پاریس خودداری کنند.

کمیته بین‌المللی المپیک ورزشکاران شاخصی چون عبدالرشید سعدالله‌یف، قهرمان دو دوره المپیک و همچنین زائور اوگوف، زائوربک سیداکوف، موسی یولیف و آرتور نایفونف را از حضور در بازی‌های المپیک محروم کرد. این کمیته همچنین از ناچین مونگوش، شمیل ممدوف، ارسلان باگایف، عبدالله قربانوف، آلن اوستایف، ماگومد مرتضی‌علیف، ناتالیا مالیشوا، آلینا کاسابیوا و الیزاوتا پتلیاکوا دعوت کرده بود در المپیک شرکت کنند ولی همه این ورزشکاران کناره‌گیری‌شان را از حضور در المپیک اعلام کردند.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشتی روسیه المپیک پاریس را تحریم کرد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشتی روسیه المپیک پاریس را تحریم کرد!"، کلیک کنید.