چگونه کارت بازرگانی بگیریم

طرح اصلاح و تغییر فرآیند های صدور کارت بازرگانی در اتاق های سراسر کشور عملیاتی شده و هم زمان از فرآیند برگزاری آزمون الکترونیکی جهت اخذ کارت بازرگانی در این اتاق ها، نیز رونمایی شد.

چگونه کارت بازرگانی بگیریم

آفتاب نیوز :

از مهرماه 1402، مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران با مصوبه هیات رییسه اتاق ایران و تایید معاونت کمیسیون ها، مجامع و شوراها، طرح اصلاح و تغییر فرآیند های صدور کارت های بازرگانی را با هدف تسهیل، تسریع و کاهش زمان ارایه خدمات مرتبط با کارت بازرگانی در سامانه یکپارچه کارت هوشمند در دستور کار خود قرار داد و از 15 بهمن ماه سال جاری، در سراسر کشور به بهره برداری رسید.

وابستگی به فرآیند های اخذ کارت عضویت اتاق ایران، پیچیدگی و طولانی شدن فرآیند های اخذ کارت های بازرگانی از مهم ترین دلایل اجرای این طرح برشمرده می شود.

با اعمال این تغییرات، اجرای فرآیند های کارت بازرگانی مستقل از اجرای هم زمان فرآیند مشابه روی کارت عضویت بوده و با اتمام فرآیند های بازرگانی، کارت عضویت به صورت خودکار با نسخه کار بازرگانی، همسان سازی می شود.

همچنین هم زمان با عملیاتی شدن این طرح در اتاق های بازرگانی و تعاون استانی، طرح جداسازی کارت های عضویت و بازرگانی نیز تکمیل شد و از فرآیند برگزاری آزمون الکترونیکی جهت اخذ کارت بازرگانی در اتاق های سراسر کشور نیز، رونمایی شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چگونه کارت بازرگانی بگیریم" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چگونه کارت بازرگانی بگیریم"، کلیک کنید.