پیش بینی هوای تهران طی پنج روز آینده

پیش بینی هوای تهران طی پنج روز آینده

به گزارش هنر برتر، اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان تهران طی پنج روز آینده را صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد پیش بینی کرده است.

هنر برتر در گزارشی نوشت: براساس بررسی نقشه های پیش یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، طی پنج روز آینده آسمان صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود. به دلیل استقرار جوی پایدار در مناطق پرتردد و صنعتی، انباشت تدریجی آلاینده ها و در بعضی ساعات کاهش کیفیت هوا و غبار محلی (به ویژه در ساعات شب و اوایل صبح) مورد انتظار است.

همچنین طی این مدت روند افزایش نسبی دما در سطح استان پیش بینی می شود.

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان تهران فردا (20 بهمن ماه) کمی ابری و غبار صبحگاهی گاهی وزش باد در بعدازظهر افزایش باد با حداقل دمای 6 و حداکثر دمای 15 درجه سانتی گراد و در روز شنبه (21 بهمن ماه) کمی ابری همراه با غبار صبحگاهی گاهی وزش باد با حداقل دمای 7 و حداکثر دمای 16 درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه توچال با کمینه دمای 10- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیش بینی هوای تهران طی پنج روز آینده" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیش بینی هوای تهران طی پنج روز آینده"، کلیک کنید.