پشت پرده طعنه های نکونام به تاج

پشت پرده طعنه های نکونام به تاج

به گزارش خبرگزاری هنر برتر؛ جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال استقلال بلافاصله بعد از تساوی بدموقع این تیم مقابل نساجی در نشست خبری به نکاتی اشاره کرد.

به نقل از فرهیختگان، وی تا حدودی نتیجه به دست آمده و اتفاقات داوری این دیدار را حتی تا سطح فدراسیون فوتبال بالا برد و در این زمینه انتقاداتی را نیز متوجه مهدی تاج کرد. وی در آغاز صحبت هایش در این خصوص تاکید کرد: «بازی ما را ببینید. بازی تیم رقیب را هم نگاه کنید. ببینید چه بلایی در این چند وقت سر ما آوردند. شخص آقای تاج در روز اول که مربی تیم ملی بودم، بلایی سر من آورد که از تیم ملی کنار رفتم. امسال هم چندین و چند بار تکرار کردم که نمی گذارند و نخواهند گذاشت که قهرمان شویم.»

پشت پرده این صحبت ها اما به زمانی مربوط می شود که کی روش سرمربی تیم ملی ایران بود و نکونام نیز وظیفه دستیاری او را برعهده داشت. طبق شنیده های خبرنگار «فرهیختگان» در آن زمان تاج و کی روش بر سر برخی موارد به اختلاف خورده بودند و این مساله باعث می شود تا تاج با اعمال نفوذ و فراهم کردن مقدمات رفتن نکونام از تیم ملی و دستیاری سرمربی پرتغالی، به نوعی کی روش را تضعیف کند. در این زمینه یکی از نزدیکان نکونام نیز به «فرهیختگان» گفت: «جواد از روز اول می گفت تاج اجازه نمی دهد ما قهرمان شویم و به نظر می رسید او از همان ابتدا این اعتقاد شخصی را داشت اما هرگز درباره اش صحبت نکرده بود.»

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پشت پرده طعنه های نکونام به تاج" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پشت پرده طعنه های نکونام به تاج"، کلیک کنید.