پس از پراید وانت نوبت به بی ام و وانت رسید!/ عکس

امیرمسعود عابدین: این خودرو که بی ام و M4 Maloo نام دارد، دارای روکش ضد خش جدید با روکش آینه ای است. اما بدون شک جذاب ترین ویژگی این خودرو، بدنه ute است که آن را به اولین پیکاپ M4 در جهان تبدیل کرده است.

پس از پراید وانت نوبت به بی ام و وانت رسید!/ عکس

این تبدیل توسط DinMann تکمیل شد که مسلماً کار بسیار منظمی را انجام داده و با اقداماتی نظیر برش بخش عقبی سقف، جدا کردن کابین، اضافه کردن قسمت بار و قاب فلزی سفارشی و یک درب عقب کاربردی همراه شده است. کل این فرایند تبدیل شش هفته طول کشیده است.

به گزارش هنر برتر، قطعات فیبرکربنی روی سپرها و رکاب های جانبی دیده می شوند. به روزرسانی های دیگری مانند روکش موتور جدید و ادوات فیبرکربنی روی داشبورد به کار برده شده اند. بخشی از صندلی ردیف عقب هنوز در داخل کابین وجود دارد.

پس از پراید وانت نوبت به بی ام و وانت رسید!/ عکس

نشان Competition به این معنی است که موتور 3.0 لیتری شش سیلندر تویین توربو، 503 اسب بخار قدرت و 650 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. قدرت تولیدی از طریق یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک با کمک سیستم xDrive به هر چهار چرخ منتقل می شود.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در هنر برتر مراجعه کنید.

227322

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پس از پراید وانت نوبت به بی ام و وانت رسید!/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پس از پراید وانت نوبت به بی ام و وانت رسید!/ عکس"، کلیک کنید.