پر افتخارترین تیم های جام حذفی ناکام در صعود!

پر افتخارترین تیم های جام حذفی ناکام در صعود!

به گزارش خبرگزاری هنر برتر؛ آبی و قرمز نه تنها پرافتخارترین تیم های جام حذفی باشگاه های کشور محسوب می شوند بلکه فصل گذشته به فینال این مسابقات رسیده بودند که در آن دیدار پرسپولیس با نتیجه 2 بر یک استقلال را شکست داد و مثل رقیب دیرینه برای هفتمین بار قهرمان این مسابقات شد. عجیب اینکه دو تیم پرطرفدار پایتخت امسال خیلی زودتر از حد تصور از گردونه رقابت ها حذف شدند و فرصت را در اختیار سایر تیم ها از جمله 7 تیم شهرستانی و یک تیم تهرانی یعنی هوادار قرار دادند.

استقلال در مرحله یک شانزدهم نهایی در رفسنجان مغلوب مس این شهر شد و پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی به آلومینیوم اراک باخت تا هر دو تیم مطرح کشور از رسیدن به یک چهارم نهایی محروم شوند. پرسپولیس و استقلال به نوعی رقبای خود را دست کم گرفته و تصور کردند که به راحتی می توانند در رفسنجان و اراک پیروز شوند اما این اتفاق رخ نداد و شگفتی های بزرگی در جام حذفی رقم خورد. استقلال تا به حال 13 بار به فینال رقابت های جام حذفی راه پیدا کرده که حاصل آن 7 قهرمانی بوده و پرسپولیس هم از 9 حضور در فینال این تورنمنت مثل استقلال صاحب 7 جام شده است.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پر افتخارترین تیم های جام حذفی ناکام در صعود!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پر افتخارترین تیم های جام حذفی ناکام در صعود!"، کلیک کنید.