ویژه برنامه های معاونت صدا برای رییس جمهور شهید/ امواج رادیو از شهید جمهور می گویند

ویژه برنامه های معاونت صدا برای رییس جمهور شهید امواج رادیو از شهید جمهور می گویند

شبکه های رادیویی از روز گذشته لحظه به لحظه اخبار مربوط به رییس جمهور شهید کشورمان را به
گوش مخاطبان می رسانند.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری هنر برتر، شبکه های رادیویی از روز گذشته لحظه به لحظه اخبار مربوط به رییس جمهور شهید کشورمان را به گوش مخاطبان می رسانند. در گزارش ذیل به جزییات برنامه های رادیویی با مضمون خادم الرضا (ع) شهید خدمت پرداخت کرده ایم.

رادیو ایران؛ روایت ویژگی های اخلاقی شهید خدمت

برنامه «بحث روز» به تهیه کنندگی فاطمه ربانی و اجرای محمدرضا قربانی شبکه رادیویی ایران به ابعاد فردی و اجتماعی شهدای خدمت آیت الله دکتر رییسی و هیات همراهشان می پردازد و این موضوع را مورد بررسی قرار می دهد. این برنامه با حضور دکتر روح الله ملکی تحلیل گر مسایل سیاسی و بین الملل و دکتر محمدرضا فرقانی کارشناس ارشد وزارت امور خارجه به ابعاد فردی و اجتماعی شهدای خدمت آیت الله دکتر رییسی و هیات همراهشان می پردازد. این برنامه از امروز تا جمعه هر روز ساعت 12 و 40 دقیقه از رادیو ایران پخش می شود. برنامه “خانه و خانواده” این شبکه رادیویی هم پیرامون شهید جمهور روی آنتن این شبکه می رود.

رادیو جوان؛ شهید جمهور

شبکه رادیویی جوان از ساعات شروع خبر سانحه در حال اطلاع رسانی به مخاطبان و ارتباط با خبرنگاران محل وقوع حادثه و مسیولان کشوری و لشکری است. از صبح امروز، این شبکه رادیویی با گروه برنامه صبحگاهی «جوان ایرانی سلام» به صورت ویژه و زنده تا ساعت 11 به پخش اخبار مربوط به شهادت رییس جمهور خادم الرضا (ع) شهید خدمت پرداخته و بخش های مختلفی را آماده و ارایه می کند. همچنین در ادامه گروه های مختلف دیگر برنامه ساز رادیو جوان به صورت ویژه به شهادت رییس جمهور محترم آیت الله رییسی خواهند پرداخت.

رادیو فرهنگ؛ «برای ابراهیم»

رادیو فرهنگ به مناسبت شهادت رییس جمهور مجاهد و همراهان انقلابی ایشان ویژه برنامه “برای ابراهیم” را روانه آنتن می کند. این برنامه به تهیه کنندگی مریم مقدسی و سید هادی موسوی نژاد و اجرای کارشناسی حمید ولیان پخش می شود. پخش پیام های مردمی، گفتگو با مسیولان، گذری بر زندگی شهدای خدمت این سانحه از جمله بخش های این برنامه است.

رادیو تهران؛ ارتباط با مسیولان کشوری

ازهمان ساعات ابتدایی خبر سانحه رادیو تهران بدون وقفه درحال اطلاع رسانی به مخاطبان وارتباط با مسیولان کشوری لشکری است. کنداکتور این شبکه ویژه شده است. ویژه برنامه این شبکه با نام شهید جمهور روی آنتن می رود. حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با ویژه برنامه “شهید جمهور”اظهار داشت: آیت الله رییسی را از سن هفت سالگی می شناسم و از نزدیک با ایشان ارتباط داشتم؛ شهادت می دهم ایشان شخصیتی مومن، سالم، انقلابی، متواضع و بسیار مردمی بودند.

رادیو سلامت؛ خادم الرضا

ویژه برنامه “خادم الرضا” شهید خدمت به صورت ام سی از شبکه رادیویی سلامت پخش می شود. این برنامه ضمن گفتگو با کارشناسان پیرامون ویژگی های شهید جمهور در قالب آیتم های مختلف صحبت های رییس جمهور خادم الرضا (ع) شهید خدمت را به سمع شنوندگان می رساند. همچنین در بخش هایی از این برنامه اقدامات ایشان در دوران کاری شان مورد بررسی قرار می گیرد. صحبت های مردمی از دیگر بخش های این برنامه است. همچنین برنامه “خادم الرضا” لحظه به لحظه بیانیه مسیولان کشور را به سمع شنوندگان می رساند.

رادیو اقتصاد؛ گفتگو با کارشناسان

رادیو اقتصاد ازطریق ارتباطات تلفنی با مسولان در برنامه های زنده، اطلاع رسانی رسمی انجام داده است. برنامه زنده «روزیِ نو» پوشش خبری و گفتگوی کارشناسی صورت گرفت. دکتر جعفر قادری نایب رییس کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید مجلس شورای اسلامی، دکتر خیرالله پروین عضو حقوقدان شورای نگهبان، سید مرتصی بختیاری رییس کمیته امداد امام، دکتر جعفر قنادباشی کارشناس مسایل سیاسی و امیر شایان هنر برتر خبرنگار حبرگزاری صدا و سیما در این برنامه حضور داشتند و گفتگو کردند. برنامه های این شبکه از ساعت 10 با عنوان شهید خدمت به صورت ام سی ادامه دارد.

رادیو معارف؛ انعکاس رشادت های شهید جمهور

شبکه رادیویی معارف برنامه “خادم الرضا” را از صبح امروز روانه آنتن کردهاست. در این برنامه خدمات، رشادت ها و روحیه جهادی شهید جمهور گفته می شود. گزارش مردمی از سطح شهر، انعکاس نظرات، احساس، ابراز همدردی و تسلیت مردم بخش های این برنامه را شکل می دهد. در این برنامه به تهیه کنندگی روح الله اسماعیلی، گویندگی سیدممد رکنی و سید سعید حسینی با اعضای مدرسان حوزه علمیه قم و مسیولان دولتی گفتگو می شود.

رادیو قرآن؛ همراه با هنر برتر

شبکه رادیویی قرآن از روز گذشته تا به امروز لحظه به لحظه همراه شنوندگان است. برنامه زنده “هنر برتر” به صورت ام سی از شبکه رادیویی قرآن پخش می شود. این برنامه به صورت ویژه به بیان ویژگی شهید جمهور می پردازد.

رادیو نمایش؛ “خادم الرضا”

به مناسبت شهادت سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور و هیات همراه ایشان، ویژه برنامه “خادم الرضا” از رادیو نمایش پخش می شود. این ویژه برنامه به تهیه کنندگی محسن جواهری، گویندگی حمید یزدانی ابیانه، مهرناز شعبانی و با حضور کارشناسان سیاسی از شبکه نمایش پخش می شود. رادیو صبا؛ تواضع شهید جمهورفضای شبکه رادیویی صبا از شب گذشته تغییر کرد و گزارشگران برنامه مرتب با حرم امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) ارتباط برقرار کردند.

از زمان اعلام خبر شهادت شهید جمهور برنامه ها مناسبتی شد و با مسیولان کشور ارتباط برقرار شد. برنامه “صبح صبا” در قالب گفتگو با کارشناسان به بیان ویژگی های اخلاقی خادم الرضا (ع) شهید خدمت و هییت همراه ایشان پرداختند. سید احمد عبودتیان دستیار رییس جمهور در گفتگو با این برنامه ضمن تسلیت برای شهادت رییس جمهور شهید گفت: علیرغم تمام مشکلات آقای رییسی همیشه برای مردم امیدبخش بودند و مردمی بودن مهم ترین ویژگی های ایشان بود. ایشان در برابر مردم تواضع داشتند و فکر توان مردمی را نسبت به دیگران حتی مسیولان ارجع می دانست و مردم اولویت ایشان بود.

رادیو ورزش؛ پناه پهلوانان

شبکه رادیویی ورزش از روز گذشته در تمام برنامه ها و در فضای مجازی به صورت لحظه ای درباره شهید خدمت اطلاع رسانی کرد وهمچنان ادامه دارد. ویژه برنامه “پناه پهلوانان” از این شبکه روی آنتن می رود. این برنامه با دعوت ازخادمان حرم درباره شهید جمهور گفتگو می کند.

رادیو پیام؛ لحظه به لحظه با مردمفضای رادیو های پیام و آوا از روز گذشته لحظه به لحظه همراه با مردم بوده و درباره شهید جمهور اطلاع رسانی کرده است. ارتباط با مسیولان و صحبت درباره ویژگی های اخلاقی و رفتاری خادم الرضا (ع) شهید خدمت از دیگر برنامه های این دو رادیو است. ایرانصدا؛ شهید خدمتشبکه ایرانصدا از روز گذشته در فضای مجازی، محتوا پیرامون شهید جمهور برای دسترسی به مخاطبان بارگذاری کرده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ویژه برنامه های معاونت صدا برای رییس جمهور شهید/ امواج رادیو از شهید جمهور می گویند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ویژه برنامه های معاونت صدا برای رییس جمهور شهید/ امواج رادیو از شهید جمهور می گویند"، کلیک کنید.