واگذاری زمین به 70 هزار مشمول جوانی جمعیت و نهضت ملی مسکن در کشور

واگذاری زمین به 70 هزار مشمول جوانی جمعیت و نهضت ملی مسکن در کشور

هنر برتر/کرمان معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: از موضوعات طرح جوانی جمعیت، واگذاری زمین به خانواده های مشمول قانون است که از ابتدای ابلاغ قانون، مقدمات آن مهیا نبود اما با اراده دولت و پیگیری مقام عالی وزارت راه، تا پایان سال گذشته 70 هزار مشمول واجد شرایط زمین های خود را دریافت کردند.

ارسلان مالکی شامگاه 18 اردیبهشت ماه در مراسم قرعه کشی 1045 قطعه زمین در قالب طرح نهضت ملی مسکن و جوانی جمعیت در شهرستان بم اظهار کرد: مسکن یکی از اولویت های در دولت سیزدهم مطرح بوده و از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است  و دو موضوع مهم را در حوزه مسکن در حال اجرا و پیگیری داریم.

وی افزود: دو طرح جوانی جمعیت و نهضت ملی مسکن در زندگی مردم بسیار تاثیرگذار و ضروری است که باید در بین خانواده ها و جوانان امید آفرینی کنیم.

مالکی عنوان کرد: اراضی واگذار شده در راستای طرح نهضت ملی مسکن و جوانی جمعیت است که با تشخیص درست و هوشمندانه دولت سیزدهم ابزار واگذاری زمین مهیا می شود .

رییس سازمان ملی زمین و مسکن بیان کرد: جمعیت جوان هر کشور موجبات و مقدمات توسعه و پیشرفت آن کشور را مهیا می کند و جمعیت جوان برای هر کشور قدرت و اقتدار می آورد .

وی اظهار کرد: در سال های گذشته در بحث جوانی جمعیت غفلتی رخ داد و به این موضوع کمتر پرداخته شد اما دولت سیزدهم با نگاه به اهمیت آینده کشور این طرح را با جدیت مورد پیگیری قرار داد و به عنوان اولویت و برنامه اساسی پیش برد.

مالکی گفت: از موضوعات طرح جوانی جمعیت، واگذاری زمین به خانواده های مشمول قانون است که از ابتدای ابلاغ قانون، مقدمات آن مهیا نبود اما با اراده دولت و پیگیری مقام عالی وزارت راه، تا پایان سال گذشته 70 هزار مشمول واجد شرایط زمین های خود را دریافت کردند.

وی با اشاره به اینکه در دولت های گذشته به امر مسکن کمتر توجه و برنامه کمتری دیده شد، افزود: دغدغه های دولت سیزدهم که برآمده از مردم بود، از ابتدا روی کار آمدن مردم برایش مهم بود و هوشمندانه شعار ساخت چهار میلیون مسکن را داد.

مالکی بیان کرد: کرمان یکی از استان های  پر تقاضا در حوزه مسکن است و  110 هزار متقاضی در شمال استان فاقد مسکن شناسایی شده اند که برای همه این افراد باید چاره اندیشی شود.

پایان خبر هنر برتر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واگذاری زمین به 70 هزار مشمول جوانی جمعیت و نهضت ملی مسکن در کشور" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واگذاری زمین به 70 هزار مشمول جوانی جمعیت و نهضت ملی مسکن در کشور"، کلیک کنید.