واکنش مسکو به تصمیم ضدروسی اتحادیه اروپا/ در حال بررسی هستیم

واکنش مسکو به تصمیم ضدروسی اتحادیه اروپا/ در حال بررسی هستیم

به گزارش هنر برتر به نقل از ایرنا سخنگوی وزارت خارجه روسیه درباره تصمیم اتحادیه اروپا درباره اعمال ممنوعیت فعالیت رسانه های روسی «ریانووستی، ایزوستیا، راسیسکایا گازتا و صدای اروپا» در کشورهای عضو این اتحادیه، اظهار کرد: در حال بررسی نحوه واکنش خود به این تصمیم بروکسل هستیم.

شورای اتحادیه اروپا ساعاتی پیش تصمیم گرفت که فعالیت چهار رسانه روسی ریانووستی، ایزوستیا، راسیسکایا گازتا و صدای اروپا را در کشورهای عضو این اتحادیه ممنوع کند.

در بیانیه ای که این شورا در همین رابطه منتشر کرد، آمده است: شورا امروز (جمعه) تصمیم گرفت که فعالیت چهار رسانه دیگر روسی که پروپاگاندای روسیه را ترویج داده و با جوسازی رسانه ای از حمله و تجاوز به اوکراین حمایت کرده اند را در کشورهای عضو این اتحادیه ممنوع کند.

بیانیه شورای اروپا می افزاید: در راستای احترام به منشور حقوق اساسی اتحادیه اروپا (TCE)، ممنوعیت هایی که امروز بر سر آنها توافق شد، شامل فعالیت این رسانه ها در حوزه هایی غیر از انتشار اخبار نمی شود و این چهار رسانه روسی همچنان می توانند در حوزه هایی مانند انجام تحقیقات یا گرفتن مصاحبه در کشورهای عضو اتحادیه اروپا فعالیت داشته باشند.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش مسکو به تصمیم ضدروسی اتحادیه اروپا/ در حال بررسی هستیم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش مسکو به تصمیم ضدروسی اتحادیه اروپا/ در حال بررسی هستیم"، کلیک کنید.