هنیه: توافق باید جامع و دارای مراحل پیوسته باشد

هنیه: توافق باید جامع و دارای مراحل پیوسته باشد

رییس دفتر سیاسی جنبش حماس بر جدیت مقاومت فلسطین در دستیابی به توافق آتش بس تاکید کرد و گفت که این توافق باید جامع و مبتنی بر خاتمه جنگ باشد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری هنر برتر، «اسماعیل هنیه» رییس دفتر سیاسی جنبش حماس در تایید جدیت و مثبت بودن رویکرد مقاومت برای دستیابی به توافق آتش بس گفت که پیش از آغاز دور کنونی مذاکرات و اعزام هییت حماس به قاهره، «یک سری تماس با برادران میانجی و جناح های مقاومت صورت گرفت و جلسات و رایزنی های فشرده ای در داخل و خارج از کشور برگزار شد». 

وی با تاکید بر مواضع مثبت و منعطف حماس گفت که اولویت این جنبش توقف تجاوز به مردم غزه است و این یک موضع اساسی و منطقی است که آینده ای با ثبات تر را ایجاد می کند.

هنیه افزود که جهان گروگان رژیمی افراطی است که دارای مشکلات سیاسی متعدد است و مرتکب جنایات زیادی در غزه شده و نخست وزیر آن می خواهد برای ادامه تجاوز و گسترش دامنه درگیری توجیهاتی دایمی ابداع و تلاش های انجام شده میانجیگران و طرف های مختلف را خراب کند. 

هنیه در ادامه هشدار داد: آمریکا که بر روی این اشغالگری سرپوش گذاشته می بایست جلوی او را بگیرد به جای آنکه آن را به سلاح های کشتار جمعی تجهیز کند.
 
رییس دفتر سیاسی حماس تاکید کرد که این جنبش همچنان مشتاق دستیابی به یک توافق جامع دارای مراحل پیوسته به یکدیگر است که به تجاوز پایان دهد، عقب نشینی صهیونیست ها را تضمین کند و به یک توافق جدی مبادله اسرا منجر شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هنیه: توافق باید جامع و دارای مراحل پیوسته باشد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هنیه: توافق باید جامع و دارای مراحل پیوسته باشد"، کلیک کنید.