هشدار «جوزپ بورل» درباره حمله صهیونیست ها به رفح

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری آنلاین هنر برتر، «جوزپ بورل» مسیول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بامداد یکشنبه از نگرانی چندین کشور اروپایی درباره حمله ارتش رژیم صهیونیستی به رفح و محور صلاح الدین خبر داد.

بورل در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی «ایکس» (توییتر سابق)، نوشت: «من هشدارهای چندین کشور عضو اتحادیه اروپا را بازگو می کنم مبنی بر اینکه تهاجم اسراییل به رفح منجر به فاجعه انسانی توصیف ناپذیر و تنش عمیق با مصر می شود».

وی در ادامه تصریح کرد: «ازسرگیری مذاکرات برای آزادی گروگان ها و توقف درگیری ها تنها راه جلوگیری از خونریزی است».

شامگاه شنبه بود که «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی به «آنتونی بلینکن» وزیر خارجه آمریکا گفت که عملیات زمینی ارتش این رژیم در جنوبی ترین نقطه نوار غزه احتمالاً ظرف دو هفته آینده آغاز می شود.

شبکه کان نیز گزارش داده که به واسطه درخواست مصر و آمریکا، عملیات ارتش رژیم صهیونیستی در رفح پس از تکمیل «تخلیه گسترده» ساکنان از شهر و پس از توافق تل آویو و قاهره درباره فعالیت ارتش این رژیم در مناطق مرزی بین غزه و مصر معروف به محور صلاح الدین آغاز می شود.

رژیم صهیونیستی در حالی چنین عملیاتی را در سر می پروراند که بیش از یک میلیون فلسطینی از جنایات اخیر این رژیم به این شهر مرزی پناه برده اند.

 

هشدار «جوزپ بورل» درباره حمله صهیونیست ها به رفح

هشدار «جوزپ بورل» درباره حمله صهیونیست ها به رفح
مقایسه تصاویر ماهواره ای از رفح، قبل و بعد از آغاز جنگ غزه

 

پایان پیام/
شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار «جوزپ بورل» درباره حمله صهیونیست ها به رفح" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار «جوزپ بورل» درباره حمله صهیونیست ها به رفح"، کلیک کنید.