نقش روابط عمومی در افزایش اثربخشی و کارایی دانشگاه

نقش روابط عمومی در افزایش اثربخشی و کارایی دانشگاه

رییس شورای تخصصی فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان گفت: اطلاع رسانی وسیع به موقع و درست روابط عمومی موجب بالا رفتن اثربخشی و کارایی مجموعه دانشگاه می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری هنر برتر، احسان محمدی نژاد، رییس شورای تخصصی فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان به همراه مدیران، مسیولان حوزه دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس که برای تجلیل از فعالان حوزه روابط عمومی این واحد دانشگاهی حضور یافته بود، روز روابط عمومی و ارتباطات این روز را نقطه عطفی برای تجلیل از فعالان عرصه روابط عمومی دانست و اظهار کرد: روابط عمومی به عنوان نبض تپنده سازمان مسیولیت اقناع افکار عمومی، تعاملات چند سویه و ایجاد ارتباط موثر بین حوزه ها، بخش ها و افراد مختلف را در کنار حضور، مدیریت و اجرای برنامه ها را دارد.

وی نقش روابط عمومی را سازنده و پویا معرفی کرد و افزود: بیست و هفتم اردیبهشت ماه در تقویم رسمی کشور به نام روز روابط عمومی و ارتباطات نام گذاری شده که در واقع نقطه عطفی برای قدردانی از تلاش کارکنان این حوزه بوده؛ همه روز ها متعلق به روابط عمومی است، چراکه تیم ساعی روابط عمومی همه ایام هفته در همه ساعات شبانه روز با روی گشاده، پاسخگو و پیگیر حل مشکلات و چالش های دانشجویان استادان، کارکنان و خانواده دانشجویان و داوطلبان متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی هستند و این مهم، مسیولیت آنان را مضاعف کرده است.

رییس شورای تخصصی فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان گفت: هنر روابط عمومی قابل تمجید است؛ چراکه با انعکاس اطلاعات و اخبار در کنار سایر فعالیت ها، موجب اعتلا و ارتقای فعالیت های دانشگاهی می شود و هر چقدر عملکرد و پویایی حوزه های مختلف بیشتر باشد، حوزه فعالیت های روابط عمومی نیز گسترده تر می شود؛ چراکه اطلاع رسانی وسیع به موقع و درست بوده که موجب بالا رفتن اثربخشی و کارایی مجموعه دانشگاه می شود.

محمدی نژاد با اهدا لوح سپاس از همکاران حوزه روابط عمومی دانشگاه تجلیل کرد و ابراز امیدواری کرد که تشریک مساعی، همدلی و همکاری رسیدن به قله های بالندگی و افتخار را هموار می سازد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نقش روابط عمومی در افزایش اثربخشی و کارایی دانشگاه" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نقش روابط عمومی در افزایش اثربخشی و کارایی دانشگاه"، کلیک کنید.