نتایج زنده هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال/ تیرک مانع از گل زنی استقلال شد

نتایج زنده هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال/ تیرک مانع از گل زنی استقلال شد

حساس ترین هفته این فصل لیگ برتر فوتبال از ساعت 17 آغاز شد.

به گزارش هنر برتر، هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال امروز (چهارشنبه) با برگزاری هفت دیدار پیگیری می شود. در مهم ترین بازی های امروز استقلال صدرنشین از ساعت 17 در تبریز تراکتور رده چهارمی است و از ساعت 19:30 پرسپولیس رده دومی در تهران از سپاهان رده سومی میزبانی می کند. نتایج این دو دیدار تا حد زیادی سرنوشت قهرمانی لیگ بیست و سوم را رقم خواهد زد.

نتایج لحظه به لحظه این هفت دیدار به شرح زیر است:

هوادار 2 – 1 صنعت نفت آبادان (دقیقه 70)

گل ها: طالب ریکانی در دقیقه 20 برای صنعت نفت و داریوش شجاعیان در دقیقه 25 و کریم اسلامی در دقیقه 28 برای هوادار

شرح گل ها: روی اشتباه علیرضا حقیقی در بازی سازی از خط دروازه و خطای او روی بازیکن صنعت نفت، طلایی پوشان صاحب ضربه پنالتی شدند که ریکانی این توپ را به گل تبدیل کرد. (گل اول صنعت نفت)

داریوش شجاعیان با کاشته ای دیدنی دروازه صنعت نفت را باز کرد. (گل اول هوادار)

کریم اسلامی با عبور از مدافع صنعت نفت با شوتی دقیق به گوشه دروازه صنعت نفت، گل دوم هوادار را به ثمر رساند. (گل دوم هوادار)

تراکتور 0 – 0 استقلال (دقیقه 70)

گل ها: –

شرح بازی

ازنکات قابل توجه بازی بهبود تصاویر تلویزیونی نسبت به بازی های گذشته است.

دقیقه 2: نفوذ مهرداد محمدی در دقیقه 2 از جناح چپ محوطه جریمه تراکتور با شوت اون به زاویه مخالف همراه شد اما پورحمیدی به زیبایی این توپ را مهار کرد.

دقیقه 18: شوت رحمان جعفری در داخل محوطه جریمه استقلال از بالای دروازه با اختلاف به بیرون رفت.

بازی پس از برخورد مهرداد محمدی و شجاع خلیل زاده در نزدیکی محوطه جریمه تراکتور که با مصدومیت خلیل زاده همراه شد، دقایقی متوقف شد و بازی از تب و تاب افتاد.

دقیقه 50: مهرداد محمدی با فرار از جناح چپ وارد محوطه جریمه شد اما آقاسی او را سرنگون کرد. پیام حیدری در این صحنه اعتقادی به اعلام پنالتی نداشت.

دقیقه 70: در حالی که بازی با خطاهای متعدد دو تیم کسل کننده شده بود، شوت سرکش مهرداد محمدی از روی ضربه ایستگاهی به تیرک برخورد کرد تا این شانس گل زنی برای استقلال از بین برود.

مس رفسنجان 0 – 1 گل گهر (پایان نیمه اول)

گل ها: سعید سحرخیزان در دقیقه 28

شرح گل ها: برخلاف جریان بازی، سعید سحرخیزان با ضربه سر دروازه مس را روی ارسال تورس به گل تبدیل کرد تا دوباره شاهد به ثمر رسیدن یک سبک تکراری از گل از تیم اوزونیدیس باشیم. (گل اول گل گهر)

ذوب آهن 0 – 1 نساجی (دقیقه 10)

گل ها: –

شرح گل ها: –

استقلال خوزستان 0 – 0 ملوان (دقیقه 10)

گل ها: –

شرح گل ها: –

آلومینیوم 0 – 0 فولاد (دقیقه 10)

گل ها: –

شرح گل ها: –

پرسپولیس – سپاهان ( ساعت 19:30)

گل ها: –

شرح گل ها: –

این گزارش به روز رسانی می شود…

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نتایج زنده هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال/ تیرک مانع از گل زنی استقلال شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نتایج زنده هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال/ تیرک مانع از گل زنی استقلال شد"، کلیک کنید.