نامه تاج به وزیر ورزش/ورزشگاه ها هوشمند می شوند

نامه تاج به وزیر ورزش/ورزشگاه ها هوشمند می شوند

به گزارش خبرگزاری هنر برتر؛ لیگ بیست و سوم به هفته های پایانی خود نزدیک شده است و فدراسیون فوتبال نیز از اکنون در تلاش برای برگزاری هر چه بهتر لیگ بیست و چهارم در فصل آینده است.

به نقل از ورزش سه در همین خصوص، رییس فدراسیون فوتبال در نامه ای به وزیر ورزش وجوانان، از تمهیدات این فدراسیون برای فصل آینده لیگ برتر خبر داد.

جناب آقای مهندس هاشمی
مقام عالی وزارت ورزش و جوانان

با سلام

احتراماً به استحضار می رساند، با عنایت به دستور حضرتعالی مبنی بر ساماندهی فرهنگی برگزاری رقابت های لیگ برتر و در پی آن تشکیل کارگروه مربوطه در فدراسیون فوتبال با حضور مسیولان مرتبط و مراجع ذیربط، مقرر گردید الزامات و مقررات بالادستی درحوزه برگزاری مسابقات در فصل آتی به شرح ذیل به مرحله اجرا در بیاید؛
• تدوین و اجرای آیین نامه کانون هواداران باشگاه ها و رعایت الزامات مرتبط
• اختصاص بلیت مسابقات به خریداران بر اساس مشخصات هویتی و لزوم آماده سازی صندلی ورزشگاه ها توسط شرکت تجهیز بر اساس طی فرایند حضور تماشاگران در ورزشگاه ها به صورت هوشمند.

همچنین مطابق برنامه ریزی، جلسات هماهنگی کلیه مسابقات لیگ برتر در فصل آتی وفق قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا با حضور مسولان LOC و LMO در کلیه بازی ها به انجام خواهد رسید و گزارش ها به صورت برخط در سیستم مربوطه آپلود و به کمیته های ذیربط و ارکان قضایی ارسال تا متعاقباً در مهلت مقرر به فوریت اتخاذ تصمیم گردد.

بدیهی است در صورت عدم آماده سازی موارد صدر الاشاره امکان آغاز لیگ برتر در فصل جدید وجود نخواهد داشت و بر این اساس دستورات مساعد حضرتعالی، باعث تسهیل فرایند مرتبط خواهد بود.

لازم به ذکر است، در بازی های باقیمانده فصل جدید لیگ برتر به کلیه باشگاه ها ابلاغ شده که مسیولیت مربوط به هواداران خود را برعهده داشته باشند. همچنین تا حل مشکلات زیرساختی جهت حضور بانوان محترم، دو ورزشگاه تا اطلاع ثانوی امکان میزبانی از تماشاگران خانم را نخواهند داشت.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نامه تاج به وزیر ورزش/ورزشگاه ها هوشمند می شوند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نامه تاج به وزیر ورزش/ورزشگاه ها هوشمند می شوند"، کلیک کنید.