مکتب شهید سلیمانی بهترین الگو برای جوانان است

مکتب شهید سلیمانی بهترین الگو برای جوانان است

هنر برتر/کرمانشاه مسیول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه گفت: مکتب شهید سلیمانی بهترین الگو برای جوانان است.

حجت الاسلام شمس الله جلیلیان، روزگذشته (21بهمن) در مراسمی که به مناسبت چهلمین روز شهادت شهدای گلزار شهدای کرمان در کرمانشاه برگزار شد، از مکتب شهید سلیمانی به عنوان بهترین الگو برای جوانان ایرانی و جهان اسلام یاد کرد و افزود: باید نسل جوان و آیندگان را با مکتب شهید سلیمانی آشنا کنیم.

وی با بیان اینکه یاد و خاطره شهید سلیمانی هرگز فراموش نخواهد شد، افزود: سردار سلیمانی از دوران انقلاب تا دوران دفاع مقدس در صحنه و در میدان نبرد بود و با تمام وجود از اسلام و انقلاب اسلامی دفاع کرد.

مسیول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه ادامه داد: این شهید بزرگوار پرچمدار مکتب مجاهدت، مقاومت و اخلاص و سربازی بی ادعا بود که جان برکف برای حفظ اسلام و ایران رشادت و جان فشانی کرد.

جلیلیان با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی شخص تراز اول در جبهه مقاومت بود، تاکید کرد: حاج قاسم اعتقاد داشت کسی که می خواهد برای انقلاب کار کند باید خود را وقف انقلاب، دفاع مقدس و جبهه مقاومت کند.

جلیلیان با بیان اینکه سردار سلیمانی خود را وقف انقلاب، دفاع مقدس و جبهه مقاومت کرده بود، گفت: این مهم در راستای تداوم و پایداری انقلاب باید سرلوحه اقدامات همه ما قرار بگیرد.
پایان خبر هنر برتر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مکتب شهید سلیمانی بهترین الگو برای جوانان است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مکتب شهید سلیمانی بهترین الگو برای جوانان است"، کلیک کنید.