مقتدایی: فوتبال سپاهان و الهلال از شبکه 3 پخش شود

مقتدایی: فوتبال سپاهان و الهلال از شبکه 3 پخش شود

نماینده اصفهان در مجلس در نامه ای به رییس سازمان صدا و شیما خواستار پخش مسابقه تیم فوتبال سپاهان ایران و الهلال عربستان از شبکه 3 سیما شد.

به گزارش هنر برتر، متن نامه عباس مقتدایی نماینده اصفهان به جبلی رییس سازمان صدا و سیما به شرح زیر است:

«همانگونه که مستحضرید تنها نماینده جمهوری اسلامی ایران که در ادامه رقابتهای مهم و دارای اهمیت فوتبال لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده است، تیم فوتبال سپاهان ایران است.

برخی گزارش های واصله حکایت از عدم پخش مسابقه روز پنجشنبه این تیم از شبکه 3 سیما دارد که این رویکرد کاملا مغایر با منش عدالت محوری رسانه ملی می باشد. هواداران سپاهان اظهار دارند که اگر تیم های پایتخت در این مسابقات بودند ، پخش بازی آنان از شبکه 3 سیما صورت می گرفت ولکن با سپاهان اینگونه رفتار می شود.

باتوجه به شناخت شخصیتی که از جنابعالی و رویکردهای مردم محورانه و تحولی آن مقام محترم دارم، خواهشمند است دستور فرمایید اقدام اصلاحی لازم بعمل آید و هموطنان و هواداران فوتبال بتوانند از شبکه 3 سیما شاهد مسابقه تیم فوتبال سپاهان ایران و الهلال عربستان باشند.

از حسن توجه قدردانی می نماید.»

پایان خبر هنر برتر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مقتدایی: فوتبال سپاهان و الهلال از شبکه 3 پخش شود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مقتدایی: فوتبال سپاهان و الهلال از شبکه 3 پخش شود"، کلیک کنید.