معین زندی برای بچه محل هایش خواند!

معین زندی برای بچه محل هایش خواند!

آفتاب نیوز :

دومین شب اجرا های بخش پاپ سی و نهمین جشنواره موسیقی فجر در سالن فرهنگ سرای بهمن تهران طی دو سانس با اجرای معین زندی برگزار شد.

معین زندی با اجرای قطعه «همدست» روی صحنه آمد و با تشویق طرفدارانش، کار خود را آغاز کرد. این خواننده جوان پس از خوش و بش با افراد حاضر در سالن، از حضور در فرهنگسرای بهمن ابراز خوشحالی کرد و گفت: اینجا محل خودمون حساب میشه و احساس غریبی نمی کنم و امیدوارم بتونم برای بچه محل های خودم شب خیلی قشنگ و خاطره انگیزی بسازم.

«هیچ»، «شاید دلت تنگ شده توام» و «دم تون گرمه» دیگر قطعاتی بود که این خواننده موسیقی پاپ برای اجرا های خود در سی و نهمین جشنواره موسیقی فجر انتخاب کره بود.

زندی در ادامه قطعه ی احساسی «چه حیف»، «جاده هراز» و «خوابم نمی بره» را روی صحنه اجرا کرد که با استقبال و همخوانی افراد حاضر در سالن همراه شد؛ او همچنین پیش از اجرای «مال منی» از طرفدارانش خواست که با روشن کردن چراغ تلفن های همراه خود و همچنین هم خوانی، او را در اجرای این قطعه همراهی کنند که با موافقت آن ها با این درخواست، صحنه هایی تماشایی در سالن فرهنگ سرای بهمن خلق شد.

«روزای رفته»، «نهنگی دید مرگش را»، «دیدی پاییز رو» و «پدر خوانده» دیگر قطعاتی بود که معین زندی روی صحنه اجرا کرد؛ او همچنین در پایان به درخواست طرفدارانش، مجدداً قطعه «دم تون گرمه» را اجرا کرد. دکلمه خوانی پیش از اجرای قطعات مختلف از ویژگی های اجرا های معین زندی در سی و نهمین جشنواره موسیقی فجر بود.

در این اجراها، بهنام فداکار (کیبورد)، محمدرضا مالی (گیتار نایلون)، احسان مشهودزاده (گیتار بیس)، آندره خاچیکیان (گیتار الکتریک)، وحید مدنی (درامز)، امین خچومیان (گیتار الکتریک)، محمد مختاری (ویولن)، آرش گرشاسبی (پرکاشن)، علی حسینی (ساکسیفون) و رضا پور رضوی (کیبورد و رهبر ارکستر) نوازندگانی بودند که معین زندی را همراهی می کردند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معین زندی برای بچه محل هایش خواند!" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معین زندی برای بچه محل هایش خواند!"، کلیک کنید.