مس سونگون به دنبال اولین برد با سرمربی جدید

مس سونگون به دنبال اولین برد با سرمربی جدید

هنر برتر/آذربایجان شرقی مس سونگون ورزقان به دنبال کسب اولین پیروزی با سرمربی جدیدش است.

مس سونگون ورزقان و شناورسازی قشم در جریان مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال از ساعت 14 فردا (پنجشنبه) در ورزشگاه شهید سردار سلیمانی تبریز به دیدار هم می روند.

مسی ها که دومین سال حیات خود را سپری می کنند با تجربه نیم فصلی پرفراز و نشیب در نهایت با 6 برد، 3 مساوی، 9 باخت و 20 امتیاز در مکان سیزدهم جدول لیگ آزادگان جای گرفتند.

لاله های نارنجی که نیمی از فصل را بدون سرمربی سپری کردند؛ حالا علی کلانتری را روی نیمکت خود می بینند. آن ها در اولین مسابقه خود با هدایت این سرمربی به تساوی برابر شاهین بندرعامری در لیگ یک رضایت دادند و اکنون با هدف کسب اولین پیروزی با سرمربی جدیدشان به مصاف نماینده قشم خواهند رفت.

به گزارش هنر برتر، شناورسازی قشم در پایان نیم فصل اول لیگ دسته دوم با 6 برد، 6 مساوی، یک باخت و کسب 24 امتیاز و تنها به دلیل تفاضل کمتر نسبت به بعثت کرمانشاه در جایگاه سوم جدول گروه دوم قرار گرفته و از تیم های آماده فصل جاری لیگ دو به حساب می آید. آن ها با انصراف رقیبشان در مرحله قبلی به جمع 32 تیم برتر راه پیدا کردند و با این توصیف به نظر نمی رسد مسی ها کار دشواری برابر شناورسازی داشته باشند و باید دید آیا اولین پیروزی سونگونی ها با سرمربی جدیدشان میسر می شود یا خیر؟

پایان خبر هنر برتر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مس سونگون به دنبال اولین برد با سرمربی جدید" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مس سونگون به دنبال اولین برد با سرمربی جدید"، کلیک کنید.