مردی  با خرید یک انبار متروک پولدار شد

نادیا زکالوند: «وید ونچرز» نام حساب کاربری شبکه اجتماعی مرد 37 ساله ای است که به تازگی محتویات انباری با قیمت 410 دلار خرید. صاحب این نوع انبارها معمولا به دلایلی که بیشتر مواقع نامشخص است، انبارهای خود را رها کرده و می روند و اجاره انبارها را نمی پردازند. پس از مدتی که انبار کاملا مطرود باقی می ماند، محتویات آن بدون اینکه کسی بداند، داخل آن چیست به خریداران فروخته می شود.

وید ونچرز هم بدون اینکه بداند داخل انبار چه چیزی هست، آن را خرید و وقتی درب انبار را باز کرد چیزی را دید که باور نمی کرد. انبار پر از صدها کالاهای شیک و لوکس، از جمله کفش هایی از برندهای گوچی و کچ بود و با یک برآورد ساده، ارزش محتویات انبار حدود 70هزار دلار تخمین زده شد.

مردی  با خرید یک انبار متروک پولدار شد

وید همچنین کت هایی از جنس خز، کیف های دستی شیک و مد روز که هنوز برچسب هایشان کنده نشده بود و در جعبه بودند در این انبار یافت که حدود 8هزار دلار ارزش داشتند. 30 درصد کالاها نو و دست نخورده بودند. این انبار متعلق به خانمی بود که به نظر می رسد یا اجاره انبار را دیگر نمی توانسته بپردازد یا فوت کرده است.

«وید» تصمیم گرفته که بخشی از کالاها را به خیریه بدهد و بخش دیگر آنها را بفروشد.

منبع:

ladbible

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مردی  با خرید یک انبار متروک پولدار شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مردی  با خرید یک انبار متروک پولدار شد"، کلیک کنید.