محکومیت متخلفان اقتصادی در همدان

محکومیت متخلفان اقتصادی در همدان

هنر برتر/همدان مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از محکومیت 549 میلیون ریالی یک واحد صنفی برای عرضه کالای تاریخ مصرف گذشته خبر داد.

مرضیه یونسی در گفت وگو با هنر برتر، اظهار کرد: شعبه پنجم بدوی به پرونده یک واحد صنفی خواروبارفروش برای عرضه 229 عدد انواع کالای تاریخ مصرف گذشته به ارزش 54 میلیون و900 هزار ریال رسیدگی کرد.

وی تصریح کرد: شعبه پس از بررسی پرونده و با توجه به شواهد موجود، اتهام عرضه کالای تاریخ مصرف گذشته را محرز و علاوه بر حکم ضبط و انهدام کالاها، متهم را به پرداخت 549 میلیون ریال جزای نقدی معادل 10 برابر ارزش کالا محکوم کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان افزود: بازرسان مرکز بهداشت همدان در بازرسی از واحدهای صنفی، گزارش تخلف را تهیه و پرونده را برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کردند.

وی همچنین از محکومیت یک میلیاردی ریالی واحد صنفی برای عرضه خارج از شبکه برنج یارانه ای خبر داد و گفت: شعبه اول بدوی شهرستان نهاوند به پرونده عرضه خارج از شبکه 280 کیلوگرم برنج  یارانه ای به ارزش 100 میلیون ریال رسیدگی کرد.

یونسی خاطرنشان کرد: شعبه پس از بررسی و با توجه به ارایه نکردن مدارک و شواهد موجود درپرونده، اتهام عرضه خارج از شبکه کالا را محرز و علاوه بر حکم عرضه کالا در شبکه، متهم را به پرداخت یک میلیارد ریال جزای نقدی معادل 10 برابر ارزش کالا محکوم کرد.

این مقام مسیول با اشاره به محکومیت پنج میلیارد و 92 میلیون ریالی قاچاقچی  سیگار در همدان، اظهارکرد: شعبه سوم بدوی و ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز شهرستان همدان به پرونده قاچاق 90 هزار نخ سیگار به ارزش چهار میلیارد و 837 میلیون ریال رسیدگی کرد.

وی با بیان اینکه شعبه پس از بررسی و با توجه به ارایه نکردن مدارک گمرکی، اتهام قاچاق کالا را محرز و علاوه بر ضبط کالای کشف شده، متهم را به پرداخت چهار میلیارد و92 میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد، تصریح کرد: همچنین شعبه متهم را در ازای ضبط خودروی حامل معادل ارزش وسیله نقلیه به پرداخت یک میلیارد ریال جریمه و در مجموع به پرداخت پنج میلیارد و 92 میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

پایان خبر هنر برتر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "محکومیت متخلفان اقتصادی در همدان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "محکومیت متخلفان اقتصادی در همدان"، کلیک کنید.