مبارزه با موش های پایتخت در آستانه فصل گرما زودتر آغاز شود

مبارزه با موش های پایتخت در آستانه فصل گرما زودتر آغاز شود

عضو شورای شهر تهران خواستار تعیین تکلیف واحد مبارزه با موش در شهرداری تهران شد و گفت: در آستانه فصل گرما قرار داریم و باید فکری برای مبارزه با موش های پایتخت شود.

ناصر امانی درگفت وگو با هنر برتر،  با بیان اینکه در بازدید از محلات مختلف تهران یکی از گلایه های شهروندان جولان موش در جوی و انهار است، گفت: با گرم شدن هوا نگرانی ها از افزایش تعداد موش ها وجود دارد و می بایست شهرداری تهران در این زمینه اقدامی عاجل انجام دهد.

وی با بیان اینکه بررسی ها نشان داد که گویا واحد مبارزه با موش که قبلا در شرکت ساماندهی مشاغل فعالیت می کرده، دچار تغییرات ساختاری شده و به سازمان مدیریت پسماند منتقل شده و در این شرایط کار کمی افت کرده است، افزود: در آستانه فصل گرما قرار داریم و باید فکری برای مبارزه با موش های پایتخت شود.

امانی ادامه داد: ما خواستار تعیین تکلیف و ساماندهی موش های تهران هستیم و با وجود تغییر ساختار بهتر است شرکتی که تجربه کافی دارد و کارشناسان آن با وضعیت معابر و کلونی های تهران آشنایی دارند، کار مبارزه با موش های تهران را بر عهده گیرد؛ اما آنچه مورد تاکید است این است که باید مبارزه با موش ها در آستانه گرمی هوا هر چه زودتر آغاز شود.

پایان خبر هنر برتر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مبارزه با موش های پایتخت در آستانه فصل گرما زودتر آغاز شود" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مبارزه با موش های پایتخت در آستانه فصل گرما زودتر آغاز شود"، کلیک کنید.