قیمت شکر چند است؟ – هنر برتر

قیمت شکر چند است؟ - هنر برتر

بنابر اعلام مدیرکل دفترنظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهادکشاورزی قیمت مصرف کننده شکر فله به ازای هر کیلوگرم حداکثر 42 هزا رو 500 تومان است و قیمت شکر بسته بندی نیز به زودی اعلام می شود.

به گزارش هنر برتر، چندی پیش مدیرکل نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد که پس از افزایش 40 درصدی قیمت خرید تضمینی چغندر قند و حذف ارز ترجیحی واردات شکر خام، قیمت جدید شکر به تصویب ستاد تنظیم بازار رسیده و بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار قیمت جدید شکر سفید در کارخانجات با محاسبه 10 درصد مالیات بر ارزش افزوده حداکثر 38 هزار و 500  تومان تعیین شده است.

بنابر گفته امراللهی همچنین قیمت مصرف کننده شکر فله نیز به ازای هر کیلوگرم حداکثر 42 هزار و 500 تومان تصویب شده است.

مدیرکل نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی نیز اخیرا اعلام کرده که قیمت شکر بسته بندی هم به زودی اعلام می شود اما فعلا چون شکرهای موجود در بازار با ارز28 هزار و500 تومانی وارد کشور و بسته بندی شده اند در نتیجه فعلا شکر با قیمت قبل عرضه شود.

به گفته این مقام مسیول در وزارت جهاد کشاورزی  در کل زنجیره از تامین و تولید تا توزیع نظارت ویژه ای بر شکر انجام خواهد شد تا اگر مشکلی ایجاد شد حل شود و امیدواریم تا یک هفته 10روز آینده بازار شکر به ثبات قیمتی برسد.

پایان خبر هنر برتر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قیمت شکر چند است؟ – هنر برتر" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قیمت شکر چند است؟ – هنر برتر"، کلیک کنید.