قیمت جدید گوشت در بازار

قیمت جدید گوشت در بازار

آفتاب نیوز :

رییس شورای تامین کنندگان دام گفت: با توجه به افزایش زایش های پاییز و حجم واردات هیچ کمبودی در عرضه گوشت قرمز ماه رمضان و ایام نوروز نداریم.

منصور پوریان، رییس شورای تامین کنندگان دام بیان کرد: هم اکنون گوشت گرم و منجمد وارداتی با قیمت های مناسبی عرضه می شود که این امر منجر به کاهش و منطقی شدن قیمت گوشت داخلی خواهد شد.

به گفته او، با توجه به زایش های مناسب پاییز و فراوانی عرضه گوشت های وارداتی در هفته های آتی شاهد روند کاهشی قیمت در بازار خواهیم بود.

پوریان ادامه داد: بنابر آمار جمعیت دام مولد کشور از 22 میلیون راس فراتر رفته که این رقم بسیار خوبی است.

رییس شورای تامین کنندگان دام افزود: با توجه به جمعیت دام کشور و حجم واردات هیچ کمبودی برای عرضه گوشت قرمز در ایام ماه مبارک رمضان و شب عید وجود ندارد.

این مقام مسیول گفت: بر اساس آخرین آمار مرکز آمار ایران کشتار دام در دی ماه کاهش یافته است، هر چند طبق روال معمول در دی ماه دام های میش و ماده بیشتر از سایر دام ها کشتار می شوند، اما امسال با افزایش واردات، کشتار کاهش یافت که در نهایت این امر منتج به حفظ دام های ماده برای ماه های آتی خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قیمت جدید گوشت در بازار" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قیمت جدید گوشت در بازار"، کلیک کنید.