قلعه نویی: هنگ کنگ پیشرفت کرده است/ به طارمی تبریک می گویم

قلعه نویی: هنگ کنگ پیشرفت کرده است/ به طارمی تبریک می گویم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: از عملکرد و کیفیت بازی و همچنین از نتیجه کسب شده در بازی امروز مقابل هنگ کنگ رضایت دارم.

به گزارش هنر برتر و به نقل از فدراسیون فوتبال، امیر قلعه نویی در نشست خبری پس از دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل هنگ کنگ گفت: دیداری که در آن شش گل به ثمر برسد، حتما بازی زیبایی است. ما امشب دو حریف داشتیم. یکی تیم خوب هنگ کنگ و دیگری رطوبت بالای این کشور. هنگ کنگ بازی خوبی انجام داد و در کنار آن هوا هم رطوبت بالایی داشت. ما چهار گل زدیم و موقعیت های دیگری هم برای گلزنی داشتیم اما در مجموع با توجه به حضور تعدادی بازیکن جوان که به تازگی به تیم ملی اضافه شده اند، من هم از عملکرد و کیفیت بازی و هم از نتیجه کسب شده رضایت دارم.

وی با اشاره به گل دومی که هنگ کنگ در این بازی به ثمر رساند گفت: در فیلمی که دیدیم اعتقاد داریم گل دوم هنگ کنگ خطا بود اما در مجموع از میزبانی خوب هنگ کنگ تشکر می کنم. اعتقاد دارم فوتبال این کشور خیلی پیشرفت کرده و در آینده نزدیک می تواند یکی از رقبای سرسخت فوتبال در آسیا باشد.

قلعه نویی افزود: فوتبال در آسیا به هم نزدیک شده و نتایج ثبت شده در جام ملت های آسیا هم این حرف را ثابت می کند. جام ملت ها نشان داد هر بازی می تواند برای تیم های آسیایی دشوار باشد و امروز شرایط آب و هوایی و همچنین شرایط هنگ کنگ کار را مشکل کرده بود.

سرمربی تیم با تبریک به طارمی برای به ثمر رساندن سه گل در این بازی و در مجموع 50 گل در بازی های ملی برای او در ادامه بازی های ملی آرزوی موفقیت کرد.

پایان خبر هنر برتر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قلعه نویی: هنگ کنگ پیشرفت کرده است/ به طارمی تبریک می گویم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قلعه نویی: هنگ کنگ پیشرفت کرده است/ به طارمی تبریک می گویم"، کلیک کنید.