قلعه نویی بعد از پیروزی ایران مقابل هنگ کنگ چه گفت؟

قلعه نویی بعد از پیروزی ایران مقابل هنگ کنگ چه گفت؟

آفتاب نیوز :

امیر قلعه نویی، سرمربی تیم ملی فوتبال در نشست خبری پس از دیدار تیم کشورمان مقابل هنگ کنگ گفت: دیداری که در آن شش گل به ثمر برسد، حتما بازی زیبایی است. ما امشب دو حریف داشتیم. یک تیم خوب هنگ کنگ و دیگری رطوبت بالای این کشور. هنگ کنگ بازی خوبی انجام داد و در کنار آن هوا هم رطوبت بالایی داشت. ما چهار گل زدیم و موقعیت های دیگری هم برای گلزنی داشتیم، اما در مجموع با توجه به حضور تعدادی بازیکن جوان که به تازگی به تیم ملی اضافه شده اند، من هم از عملکرد و کیفیت بازی و هم از نتیجه کسب شده رضایت دارم.

وی با اشاره به گل دومی که هنگ کنگ در این بازی به ثمر رساند گفت: در فیلمی که دیدیم اعتقاد داریم گل دوم هنگ کنگ خطا بود. اما در مجموع از میزبانی خوب هنگ کنگ تشکر می کنم. اعتقاد دارم فوتبال این کشور خیلی پیشرفت کرده و در آینده نزدیک می تواند یکی از رقبای سرسخت فوتبال در آسیا باشد.

قلعه نویی افزود: فوتبال در آسیا به هم نزدیک شده و نتایج ثبت شده در جام ملت های آسیا هم این حرف را ثابت می کند. جام ملت ها نشان داده هر بازی می تواند برای تیم های آسیایی دشوار باشد و امروز شرایط آب و هوایی و همچنین شرایط هنگ کنگ کار را مشکل کرده بود.

سرمربی تیم با تبریک به طارمی برای به ثمر رساندن هت تریک در این بازی و در مجموع 50 گل در بازی های ملی برای او در ادامه بازی های ملی آرزوی موفقیت کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قلعه نویی بعد از پیروزی ایران مقابل هنگ کنگ چه گفت؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قلعه نویی بعد از پیروزی ایران مقابل هنگ کنگ چه گفت؟"، کلیک کنید.