فیلم استیو مک‌کویین برای افتتاحیه جشنواره لندن ۲۰۲۴ انتخاب شد

فیلم استیو مک‌کویین برای افتتاحیه جشنواره لندن ۲۰۲۴ انتخاب شد

به گزارش هنر برتر، درام «بلیتز» ساخته استیو مک کویین که درامی درباره جنگ جهانی دوم است شصت و هشتمین جشنواره فیلم لندن را افتتاح می‌کند. این فیلم که برای نخستین بار در این رویداد دیده می‌شود، به کارگردانی، تهیه کنندگی و نویسندگی مک‌کویین برنده اسکار و بفتا و متعلق به کمپانی اپل است.

هنر برتر نوشت:داستان فیلم درباره جورج ۹ ساله با بازی الیوت هفرنان در لندن زمان جنگ است که مادرش ریتا با بازی سیرشا رونان او را برای حفظ جانش به حومه شهر می‌فرستد، اما جورج به لندن بازمی‌گردد و مادر به جست‌وجوی پسر گمشده‌اش می‌پردازد.

هریس دیکینسون، بنجامین کلمنتاین، کتی برک، پل ولر و استفن گراهام دیگر بازیگران این فیلم هستند.

مک‌کویین با «بیوه‌ها» در سال ۲۰۱۸ و «منگرو» در سال ۲۰۲۰ جشنواره لندن را افتتاح کرده بود. این کارگردان که متولد لندن است جایزه سال ۲۰۱۶ جشنواره را در کارنامه دارد.

مک کویین فیلمش را فیلمی درباره لندنی‌ها خواند که در تجلیل از این که چگونه ساکنان این شهر حمله‌های سهمگین را تاب آوردند، ساخته شده و گفت هسته اصلی فیلمش داستان خانواده‌ای از طبقه کارگر در زمان جنگ است.

طراح صحنه و لباس فیلم ژاکلین دوران و آهنگساز آن هانس زیمر است و یوریک لوساکس فیلمبرداری آن را برعهده داشته است.

«بلیتز» قرار است از یکم نوامبر در سینماهای منتخب اکران شود و از ۲۲ نوامبردر اپل تی وی به نمایش درآید.

شصت و هشتمین جشنواره فیلم لندن از سوی موسسه فیلم بریتانیا، از ۹ تا ۲۰ اکتبر (۱۸ تا ۲۹ هنر برتر) برگزار می‌شود. فیلم‌های این جشنواره هم زمان در سینماهای همراه جشنواره در سالن‌هایی در ناتینگهام، کاردیف، گلاسکو، منچستر، بیرمنگام، بلفاست، شفیلد، نیوکاسل و بریستول نمایش داده می‌شود.

۵۷۲۲۰

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فیلم استیو مک‌کویین برای افتتاحیه جشنواره لندن ۲۰۲۴ انتخاب شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فیلم استیو مک‌کویین برای افتتاحیه جشنواره لندن ۲۰۲۴ انتخاب شد"، کلیک کنید.