عکس| ساپینتو و مهری فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا!

به گزارش خبرگزاری هنر برتر؛ در هفته پایانی رقابت های لیگ برتر قبرس، تیم فوتبال آپویل در استادیوم خانگی خود به مصاف لارناکا رفت و پس از تساوی برابر این تیم، توانست عنوان قهرمانی لیگ را از آن خود کند.

به نقل از ورزش سه در شرایطی که آپویل و لارناکا هر دو 72 امتیازی بودند، اما شاگردان ساپینتو به دلیل عملکرد بهتر در بازی های رو در رو، صدرنشین لیگ بودند و در نتیجه در هفته آخر و با یک تساوی مقابل رقیب مستقیم خود، عنوان قهرمانی را به دست می آوردند.

این مسابقه با طوفان میهمان آغاز شد. در دقیقه پنجم و یک ارسال از سمت چپ به روی دروازه با ضربه سر فران سول به گل نخست لارناکا تبدیل شد. در شرایطی که کمک داور آفساید اعلام کرده بود، اما پس از بازبینی صحنه توسط VAR، این گل مورد تایید قرار گرفت.

آپویل خیلی زود به بازی برگشت. در دقیقه نهم و روی تعلل و اشتباه آلفا دیونکو، مدافع سنگالی میهمان، این مارکینیوس بود که با یک ضربه، دروازه را باز کرد تا بازی یک بر یک مساوی شود.

در ادامه نیز تلاش های دو تیم برای گلزنی بی نتیجه بود و بازی با تسای یک – یک به پایان رسید تا آپویل به لطف عملکرد بهتر در بازی های رو در رو با لارناکا، عنوان قهرمانی لیگ قبرس را به دست بیاورد.

در این مسابقه، سعید مهری روی نیمکت ذخیره ها بود و فرصت حضور در زمین مسابقه را به دست نیاورد ولی یک عنوان قهرمانی لیگ قبرس به کارنامه او اضافه شد.

عکس| ساپینتو و مهری فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا!

ضمن اینکه ریکاردو ساپینتو توانست برای نخستین بار عنوان قهرمانی رقابت های لیگ داخلی تیم هایی که هدایت آنها را برعهده داشته، به دست بیاورد.

این بیست و نهمین قهرمانی تاریخ آپویل بود و حالا آنها اولین قهرمانی خود در پنج سال اخیر را جشن میگیرند. در عین حال، تیم ساپینتو تنها بلیت لیگ قبرس برای شرکت در مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا را در فصل آینده به دست آورد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| ساپینتو و مهری فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| ساپینتو و مهری فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا!"، کلیک کنید.