علی عسکری: استقلال گوهری برای هلدینگ خلیج فارس است

علی عسکری: استقلال گوهری برای هلدینگ خلیج فارس است

مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس با بیان اینکه تیم استقلال گوهری برای هلدینگ خلیج فارس است، گفت: امیدواریم که این تیم بتواند علاوه بر اینکه در ابعاد ملی و منطقه ای می درخشد، در ابعاد جهانی هم بدرخشد.

به گزارش هنر برتر، علی عسکری پس از پایان نخستین جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال تهران، درخصوص خرید 85 درصد سهام این باشگاه توسط گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، اظهار داشت: خدا را شاکریم که تیم استقلال جزو خانواده هلدینگ خلیج فارس شد و به این تیم خوش آمد می گوییم.

وی با بیان اینکه تیم استقلال گوهری برای هلدینگ خلیج فارس است، گفت: امیدواریم که این تیم بتواند علاوه بر اینکه در ابعاد ملی و منطقه ای می درخشد، در ابعاد جهانی هم بدرخشد. برای دستیابی به این مهم، احتیاج به وحدت، همدلی، انضباط، همیت و برنامه ریزی است.

نایب رییس هیات مدیره شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، افزود: در صورت موفقیت استقلال در ابعاد جهانی، می تواند فرهنگ، تمدن، باورها و توانمندی های ملت ایران به جهانیان نشان بدهد. از خدا می خواهیم این تیم در این راه موفق شود. در این مسیر اخلاق مداری، توکل بر خدا و توسل موثر است.

علی عسکری تصریح کرد: ما حامی جدی تیم استقلال هستیم. امیدواریم این تیم با حمایت هواداران، مدیریت خوب و همچنین مدیریت فنی خوب و حرفه ای بتواند، در طراز جهانی بازی و قله های موفقیت را فتح کند.

پایان خبر هنر برتر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "علی عسکری: استقلال گوهری برای هلدینگ خلیج فارس است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "علی عسکری: استقلال گوهری برای هلدینگ خلیج فارس است"، کلیک کنید.