عربستان دستورالعمل انتقال آب زمزم توسط حجاج را اعلام کرد

به گزارش هنر برتر ،حسام قربانعلی با بیان اینکه تا روز گذشته حدود ۳۰ هزارنفر از حجاج بیت الله از فرودگاه‌های مدینه و جده به فرودگاه‌های کشور اعزام شدند، اظهار کرد: برای این انتقال تا به این لحظه تاخیر آزار دهنده ای در طول عملیات مشاهده نشده و بخش قابل توجهی از پروازها با تعجیل و زودتر از موعد برنامه ریزی شده از این فرودگاه ها انجام شده است.عربستان دستورالعمل انتقال آب زمزم توسط حجاج را اعلام کرد

هنر برتر در خبری نوشت:وی افزود: شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران برای انتقال بار در جهت رفاه حال حجاج هیچگونه محدودیت وزنی در نظر نگرفته و حداکثر همکاری را در این بخش داشته است.

سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: در خصوص حمل آب زمزم هم به همین صورت است. هیچگونه مشکل و موضوعی برای انتقال وجود ندارد و صرفا یک دستورالعمل در این بخش وجود دارد. مجموعه سازمان هواپیمایی کشور عربستان و فرودگاه های جده و مدینه در خصوص ایمنی پروازها صرفا اقدام به پذیرش آب زمزم به صورت بسته بندی های مشخص و قابل تهیه در فرودگاه ها و اقصی نقاط شهر کرده‌اند و دستورالعمل خاصی برای انتقال مشخص شده است.

وی همچنین اضافه کرد: غیر از این دستورالعمل، این قوانین فرودگاهی است که برای انتقال بار ممانعت به عمل می آوردند در غیر این صورت از جانب شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی هیچگونه محدودیتی برای انتقال آب زمزم وجود ندارد.

قربانعلی در پایان گفت: تمام تلاش همکاران در این دو فرودگاه ایجاد حداکثر رفاه و آرامش و حداکثر سرعت برای انتقال حجاج از کشور عربستان به ایران است.

۲۳۳۲۱۷

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عربستان دستورالعمل انتقال آب زمزم توسط حجاج را اعلام کرد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عربستان دستورالعمل انتقال آب زمزم توسط حجاج را اعلام کرد"، کلیک کنید.