طوفان الاقصی ماهیت پوچ حقوق بشر آمریکایی را برای جهانیان برملا کرد

طوفان الاقصی ماهیت پوچ حقوق بشر آمریکایی را برای جهانیان برملا کرد

هنر برتر/هرمزگان رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: جهان غرب با حمایت از اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی در نوار غزه در واقع تمام آبروی خود را بر سر این رژیم قمار کرد و ماهیت پوچ حقوق بشر آمریکایی را برای جهانیان برملا کرد.

سردار جلالی طی جلسه گردهمایی فرماندهان ارشد پدافند غیر عامل مناطق ویژه نفتی به میزبانی شرکت نفت ستاره خلیج فارس، حکم فرمانده ارشد پدافند غیرعامل، مدیریت شرایط اضطراری و HSE صنایع غرب بندرعباس توسط سردار دکتر غلامرضا جلالی، رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور به علیرضا جعفرپور مدیر عامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس اعطا شد.

سردار دکتر غلامرضا جلالی، رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور در سومین گردهمایی فرماندهان ارشد پدافندغیرعامل مناطق ویژه نفتی که در شرکت ستاره خلیج فارس برگزار شد، در ابتدا به تشریح ابعاد عملیات طوفان الاقصی و تاثیرات راهبردی آن بر منطقه و جهان پرداخت و تصریح کرد: جهان غرب با حمایت از اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی در نوار غزه در واقع تمام آبروی خود را بر سر این رژیم قمار کرد و ماهیت پوچ حقوق بشر آمریکایی را برای جهانیان برملا کرد.

وی در ادامه با اشاره به حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در سوریه که به شهادت شهید زاهدی و همراهانش انجامید، تصریح کرد: پاسخ مشروع، قانونی و هوشمندانه جمهوری اسلامی ایران به این تجاوز و تنبیه رژیم صهیونیستی که به تعبیر مقام معظم رهبری در واقع شکست بزرگ بازدارندگی دفاعی این رژیم را رقم زد دستاوردی است که یقین داشته باشید در آینده و سرنوشت این رژیم تاثیر خواهد داشت.

پایان خبر هنر برتر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طوفان الاقصی ماهیت پوچ حقوق بشر آمریکایی را برای جهانیان برملا کرد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طوفان الاقصی ماهیت پوچ حقوق بشر آمریکایی را برای جهانیان برملا کرد"، کلیک کنید.