صحنه سازی قاتل به فوت خودش منجر شد

صحنه سازی قاتل به فوت خودش منجر شد

آفتاب نیوز :

علیرضا اوریادی کشکولی امروز، 23 اردیبهشت ماه با اعلام این مطلب بیان کرد: در پی وقوع دو فقره قتل در یکی از روستاهای شهرستان قیروکارزین، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی در بررسی های اولیه مطلع شدند که زن و شوهری 45 و 50 ساله بوسیله سلاح سرد و چوب به قتل رسیده اند و جوانی 19 ساله نیز دچار آتش سوزی شده و توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل می شود.

جانشین فرمانده انتظامی قیروکارزین با بیان اینکه جوان مذکور به دلیل شدت آتش سوزی در بیمارستان فوت می کند، ادامه داد: فرضیه قتل قوت گرفت و ماموران تحقیقات خود را در این زمینه به صورت ویژه آغاز کردند.

اوریادی کشکولی تصریح کرد: در بررسی های فنی و استفاده از روش های نوین مشخص شد که جوان مذکور به دلیل اختلافات مالی پس از ارتکاب جنایت (قتل زن و شوهر) به لحاظ فرار از اتهام، اقدام به صحنه سازی و خودسوزی نموده که در این حادثه خودش نیز به علت بالا بودن شدت خودسوزی در بیمارستان فوت می کند.

به گزارش هنر برتر و به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس فارس، این مقام انتظامی از شهروندان درخواست کرد در برابر اتفاقات روزمره خویشتن داری، صبر و حوصله را پیشه کرده و موارد اختلافی را از مسیر قانونی پیگیری کنند تا شاهد اینچنین حوادث دلخراشی نباشیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صحنه سازی قاتل به فوت خودش منجر شد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صحنه سازی قاتل به فوت خودش منجر شد"، کلیک کنید.