سعید عزت اللهی قرمز پوش خواهد شد

سعید عزت اللهی قرمز پوش خواهد شد

به گزارش خبرگزاری هنر برتر؛ سعید عزت اللهی، بازیکن تیم ملی ایران و باشگاه شباب الاهلی دبی، برای فصل جدید نیز در این تیم باقی خواهد ماند. این خبر از سوی یکی از روزنامه های اماراتی اعلام شده تا تکلیف ستاره تیم ملی روشن شود.

به نقل از ورزش سه این در حالی است که سعید به دلیل مصدومیت 8 هفته از میادین دور خواهد بود اما درخشش او در نیم فصل گذشته باعث شده تا شباب الاهلی هیچ تصمیمی برای فروش این بازیکن نداشته باشد.

بر اساس آمار، سعید عزت اللهی در فصل گذشته 13 بازی برای شباب الاهلی انجام داده و توانسته 2 گل به ثمر برساند و یک پاس گل نیز بدهد. او در این بازی ها 645 دقیقه بازی کرده و میانگین امتیازی بالا را به دست آورده است. همچنین، وی در بخش دفاعی بسیار موثر بوده و 83% از نبردهای هوایی خود را پیروز شده است.

عزت اللهی در دوران حرفه ای خود سابقه بازی در تیم هایی چون وایله بولدکلاب، الغرافه و چندین تیم اروپایی دیگر را دارد. او از سال 2015 عضو تیم ملی ایران بوده و تاکنون 65 بازی ملی انجام داده و باتوجه به وضعیت سنی موقعیت بسیار خوبی برای افزایش تعداد بازی دارد.

حضور این هافبک ملی پوش در شباب الاهلی می تواند به تقویت خط میانی این تیم کمک کند و باتوجه به درخشش او در فصل گذشته، انتظار می رود سعید نقش کلیدی در فصل پیش رو داشته باشد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سعید عزت اللهی قرمز پوش خواهد شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سعید عزت اللهی قرمز پوش خواهد شد"، کلیک کنید.