سطح کیفی تیم های هم گروه تیم ملی فوتسال کشورمان در جام جهانی ازبکستان

سطح کیفی تیم های هم گروه تیم ملی فوتسال کشورمان در جام جهانی ازبکستان

به گزارش هنر برتر از خراسان، حمید طیبی، کارشناس و مدرس مشهدی فوتسال کشورمان در گفتگویی با اشاره به تیم هایی که با تیم ملی فوتسال کشورمان در مسابقات جام جهانی 2024 ازبکستان، هم گروه هستند، اظهارکرد: تیم ملی فوتسال فرانسه با وجود اینکه برای اولین بار در این مسابقات شرکت می کند، تیم بسیار خوب و باکیفیتی است.

وی گفت: این تیم در رنگینگ 10 فوتسال جهان قرار گرفته و اکثر بازیکنان تیم هم در لیگ های معتبر فوتسال دنیا مشغول بازی هستند.

طیبی افزود: از سوی دیگر، تیم ملی فرانسه اخیرا تیم ملی فوتسال برزیل را هم در یک بازی دوستانه شکست داده که نشان از سرسختی این تیم دارد.

کارشناس و پیشکسوت فوتسال کشورمان در ادامه به تیم ملی فوتسال گواتمالا اشاره داشت و تصریح کرد: گواتمالا تیم باسابقه ای است که برای ششمین دوره، در مسابقات جام جهانی حضور پیدا می کند.

طیبی گفت: ملی پوشان گواتمالا، با فوتسال آشنا هستند و با وجود اینکه در جایگاه چهلم رده بندی تیم های ملی قرار دارند، کاملا غیرقابل پیش بینی بوده و همیشه در تقابل با تیم ملی فوتسال کشورمان بازنده مطلق بوده اند؛ ضمن اینکه این کشور سابقه میزبانی مسابقات جام جهانی سال 2000 را هم در کارنامه خود دارد.

وی در ادامه با اشاره به تیم ملی فوتسال ونزویلا، از این تیم به عنوان یکی از تیم های خوب آمریکای جنوبی یاد کردکه در مسابقات کوپاآمریکا، مقام سومی را کسب کرده و سبک بازی فیزیکی و درگیرانه ای دارد.

طیبی افزود: ونزویلا را نمی توان تیم دست و پا بسته ای دانست چراکه در جایگاه بیست و یکم فوتسال دنیا قرار دارد و در دوره قبل جام جهانی هم موفق شده به مرحله حذفی راه یابد.

وی اظهارکرد: در مجموع، تیم هایی که در مسابقات جام جهانی حضور دارند، از لحاظ فنی و کیفی سطح بالایی را دارا هستند.

پیشکسوت و کارشناس فوتسال کشورمان گفت: فوتسال با سرعت بالا در حال پیشرفت بوده و تمام کشورها با برنامه ریزی دقیق و جامعی که انجام داده اند، موجب شده فاصله بین تیم ها خیلی نزدیک شود.

طیبی با اشاره به پیش رو بودن مسابقات جام جهانی فوتسال، افزود: در حال حاضر همه خانواده فوتسال باید دست به دست هم بدهیم و کمک کنیم که با حمایت صد در صدی از تیم ملی، بهترین نتیجه برای فوتسال رقم بخورد.

وی در پایان برای سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان، کادر فنی، بازیکنان و همچنین تمامی بازیکنان و عوامل اجرایی تیم ملی فوتسال کشورمان آرزوی توفیق کرد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سطح کیفی تیم های هم گروه تیم ملی فوتسال کشورمان در جام جهانی ازبکستان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سطح کیفی تیم های هم گروه تیم ملی فوتسال کشورمان در جام جهانی ازبکستان"، کلیک کنید.