سرمربی پورتو درباره بازی دادن به مهدی طارمی مردد است

سرمربی پورتو درباره بازی دادن به مهدی طارمی مردد است

آفتاب نیوز :

پورتو فردا باید در یک بازی مهم برای افزایش شانس قهرمانی در لیگ پرتغال خارج از خانه به مصاف آروکا برود. این تیم بعد از مدت ها ترکیب کامل تری در اختیار دارد و مهدی طارمی هم به تمرینات این تیم بعد از حضور در جام ملت های آسیا اضافه شده است. سرجیو کنسیسایو در آستانه این بازی در مورد شرایط تیمش قبل از این دیدار حساس به خبرنگاران پاسخ داد.

آیا سفر به آزور و بازی به تعویق افتاده در لیگ تاثیری بر فرم فردای پورتو خواهد داشت؟

“با آن وضع هوا در سانتا کلارا حفظ آمادگی بدنی سخت بود. به هر حال باید به آنجا می رفتیم و مشکلی نیست، این بخشی از تقویم شلوغ تیم های بزرگ و مسابقات مختلف است.

آیا مثل رییس باشگاه فکر می کنید که پورتو از داوری ضرر دیده و باید تا این مرحله امتیاز بیشتری کسب می کرد؟
وقتی فردی از باشگاه ما به نمایندگی از همه در یک پیام عمومی صحبت می کند، ما همیشه موافق هستیم. من هم با او صددرصد موافق هستم. حق ما بیشتر از این بود.

آیا مهدی طارمی برای بازی فردا در ترکیب قرار می گیرد؟

او تازه دیروز رسید و من زمان کمی برای بررسی اوضاعش داشتم. امروز با ما تمرین کرد، اما من هنوز گفت وگوی آرام تر و عمیق تری در مورد شرایطش با او نداشتم. باید ببینم می تواند برای فردا بازی کند یا خیر.

ایده کارت آبی در فوتبال را چگونه می بینید؟

هیچ چیزی از جزییات آن نمی دانم که قرار است چه معنایی برای فوتبال و پیشرفت آن داشته باشد. اما دقیقا مثل VAR من با هر چیز که فوتبال را بهتر کند موافق خواهم بود.

این بازی با آروکا را در قهرمانی تعیین کننده می بینید؟

من آن را به طور قطعی تعیین کننده نمی بینم، زیرا امتیازات زیادی برای گرفتن وجود دارد، اما این یک بازی مهم است، بله. می دانیم که حاشیه کمی برای خطا و از دست دادن امتیاز داریم و به همه بازی ها به عنوان فینال نگاه می کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرمربی پورتو درباره بازی دادن به مهدی طارمی مردد است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرمربی پورتو درباره بازی دادن به مهدی طارمی مردد است"، کلیک کنید.