سازمان ملل برای شهید آیت الله رییسی مجلس یادبود برگزار می کند

سازمان ملل برای شهید آیت الله رییسی مجلس یادبود برگزار می کند

مجمع عمومی سازمان ملل قرار است هفته آینده مراسم گرامیداشت یاد سید ابراهیم رییسی رییس جمهور شهید ایران را برگزار کند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری هنر برتر، مجمع عمومی سازمان ملل متحد قرار است پنجشنبه آینده مجلس گرامیداشت رییس جمهور، وزیر خارجه شهید ایران و سایر شهدای سانحه بالگرد ایرانی را برگزار کند.

«دنیس فرانسیس» رییس هفتاد و هشتمین مجمع عمومی سازمان ملل اعلام کرد که این جلسه روز 30 می (پنجشنبه 10 خرداد) برگزار خواهد شد.

همچنین، وی با حضور در نمایندگی جمهوری اسلامی ایران نزد این نهاد بین المللی در نیویورک به رییس جمهور و وزیر خارجه شهید ایران ادای احترام کرد.

رییس مجمع هفتاد و هشتم سازمان ملل که مورد استقبال امیر سعید ایروانی نماینده ایران، قرار گرفت، در دیداری صمیمانه درباره سانحه دلخراش سقوط بالگرد حامل رییس جمهور و وزیر خارجه ایران سوال کرد و با دولت و ملت بزرگ ایران و همچنین خانواده های شهدای این سانحه هوایی ابراز همدردی کرد.

مجمع عمومی سازمان ملل به احترام آیت الله سید ابراهیم رییسی رییس جمهور شهید ایران و همراهان او از جمله حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران در سانحه سقوط بالگرد، یک دقیقه سکوت کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سازمان ملل برای شهید آیت الله رییسی مجلس یادبود برگزار می کند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سازمان ملل برای شهید آیت الله رییسی مجلس یادبود برگزار می کند"، کلیک کنید.