ساره جوانمردی با فرزندش به جام جهانی کره می رود

ساره جوانمردی با فرزندش به جام جهانی کره می رود

مسابقات جام جهانی پاراتیراندازی در حالی از روز سه شنبه در کره جنوبی آغاز می شود که ساره جوانمردی برای کسب سهمیه پارالمپیک پاریس همراه فرزند و همسرش در این مسابقات شرکت خواهد کرد.

حسین امیری در گفت وگو با هنر برتر، با اشاره به اعزام 5 ورزشکار به مسابقات جام جهانی پاراتیراندازی در کره جنوبی، اظهار کرد: برای شرکت در مسابقات جام جهانی پاراتیراندازی عصر امروز یکشنبه نسرین شاهی، ساره جوانمردی و فایزه احمدی در ماده (p2 تپانچه بادی 10 متر و p4 تپانچه 50 متر خفیف)، محمدرضا میرشفیعی (P1 تپانچه 10 متر بادی و P4 تپانچه 50 متر خفیف) و رقیه شجاعی (R2 و R9) 3 وضعیت بانوان عازم این رقابت ها خواهند شد. البته به جز ساره جوانمردی که هنوز در 50 متر خفیف سهمیه پارالمپیک را کسب نکرده است، سایر تیراندازان سهمیه را کسب کرده اند و این مسابقات نوعی تدارکات و آماده سازی آنها برای شرکت در پارالمپیک پاریس است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ساره جوانمردی مشکلی برای حضور در این مسابقات ندارد، گفت: با موافقت کمیته ملی پارالمپیک وی همراه فرزند و همسرش برای کسب سهمیه پارالمپیک پاریس در جام جهانی کره جنوبی شرکت خواهد کرد و مشکلی برای حضور او در این تورنمنت وجود ندارد.

سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا بعد از این تورنمنت نفرات اعزامی به پارالمپیک نهایی خواهند شد یا خیر؟ تصریح کرد: با توجه به این که در هر ماده امکان اعزام تنها دو ورزشکار به پارالمپیک وجود دارد و در بعضی ماده ها 3 ورزشکار داریم، بنابراین به جز این تورنمنت که وضعیت تیراندازان مورد ارزیابی و سنجش قرار می گیرد، قبل از اعزام به پارالمپیک نیز دوباره تیراندازان باید در رقابت انتخابی شرکت کنند تا در نهایت دو تیرانداز اعزامی به پارالمپیک پاریس از سوی کمیته ملی پارالمپیک مشخص شوند.

امیری درباره وضعیت تیراندازان اعزامی به جام جهانی کره گفت: هر 5 تیرانداز اعزامی در آمادگی خوبی بسر می برند و شرایط آنها راضی کننده است. برای شرکت در این مسابقات تمرینات سختی را پشت سر گذاشته اند و من از عملکرد همه آنها راضی هستم.

وی خاطرنشان کرد: برای آماده سازی تیراندازان جهت شرکت در پارالمپیک 9 مرحله اردو پیش بینی شده که تاکنون 4 مرحله اردو برگزار شده است.

سرمربی تیم ملی پاراتیراندازی در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا مشکل فشنگ تیراندازان برای شرکت در جام جهانی کره جنوبی حل شده است یا خیر؟ افزود: برای جام جهانی کره جنوبی مشکل خاصی وجود ندارد و برای مسابقات فشنگ درجه یک داریم. در حال حاضر برای تمرینات مشکل فشنگ درجه یک داریم که کمیته ملی پارالمپیک قول داده این مشکل را نیز برطرف کند.

پایان خبر هنر برتر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ساره جوانمردی با فرزندش به جام جهانی کره می رود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ساره جوانمردی با فرزندش به جام جهانی کره می رود"، کلیک کنید.