ساخت 100 هزار منزل سازمانی برای نیروی انتظامی

هنر برتر/سمنان فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به شهادت یکی از مدافعان امنیت و افسران ارشد این نیرو که شب گذشته در استان فارس به خیل عظیم یاران شهیدش پیوست، گفت: در شهادت همواره بر روی دلیر مردان و سبزپوشان انتظامی کشور باز است و این سند افتخاری برای فراجا خواهد بود.

سردار احمد رضا رادان امروز، 17 بهمن ماه در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین “مرتضی مطیعی” نماینده ولی فقیه در استان، مردم استان سمنان را متدین، مذهبی و ولایتمدار توصیف و اظهار کرد: توفیق بزرگی دست داد که امروز در خدمت مردم با بصیرت این استان هستیم و امیدواریم خدمات پلیس، باعث خیر و برکت برای مردم این استان باشد.

سردار رادان با اشاره به وضعیت مطلوب امنیت در استان، افزود: استان پهناور سمنان نسبت به استان های هم تراز خود، در همه زمینه ها پایدار ارزیابی شده و با توجه به پیمایش گسترده رفت و آمدی که در جاده های این استان به ویژه در حوزه پلیس راه برقرار است، کاهش خیلی خوبی در پیشگیری از سوانح رانندگی داشتیم.

وی استان سمنان را در حوزه پیشگیری و مقابله با سرقت، یکی از استان های موفق و پیشرو عنوان کرد و افزود: با توجه به برنامه های عملیاتی پلیس و طرح کنترل الکترونیکی مجرمان به صورت آزمایشی در بعضی از استان ها اجرایی خواهد شد.

سردار رادان با تاکید بر دغدغه ساخت منازل سازمانی برای کارکنان این نیرو، تاکید کرد : یکی از برنامه های ما راه اندازی طرح نهضت 100 هزار منزل سازمانی در کل کشور است که در این استان اقدامات خیلی خوبی در این زمینه انجام شده و با توجه به اجرای این طرح، به نظر می رسد در سال آتی جهش بسیار چشمگیری در استان سمنان داشته باشیم.

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به شهادت یکی از افسران ارشد زحمت کش و جان فدا، که شب گذشته در استان فارس به خیل عظیم یاران شهیدش پیوست، گفت: همواره در شهادت بر روی دلیرمردان و سبزپوشان انتظامی کشور باز است و این سند افتخاری برای فراجا خواهد بود.

ساخت 100 هزار منزل سازمانی برای نیروی انتظامی
پایان خبر هنر برتر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ساخت 100 هزار منزل سازمانی برای نیروی انتظامی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ساخت 100 هزار منزل سازمانی برای نیروی انتظامی"، کلیک کنید.