رایگان کردن مسابقات ممنوع شد!

رایگان کردن مسابقات ممنوع شد!

به گزارش خبرگزاری هنر برتر؛ رقابت های لیگ برتر و لیگ یک فوتبال ایران در حالی به هفته های پایانی نزدیک می شود که فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نظارت خود را روی انجام بازی ها بیشتر از قبل کردند و قصد دارند با تصمیمات خود از تنش و جنجال جلوگیری کنند تا تیم ها با تمرکز روی مسایل فنی کارشان را پیش ببرند.

به نقل از ورزش سه در همین راستا، امروز جلسه کارگروه نظارت و صیانت در مسابقات هفته های پایانی لیگ برتر و دسته یک فوتبال ایران برگزار شد و در یک تصمیم مهم، مدیران تاکید داشتند که دیگر هیچ مسابقه ای نباید رایگان شود.

مهدی محمدنبی، نایب رییس اول فدراسیون فوتبال در این باره گفت: مقرر شد تا نمایندگان ارکان قضایی در جلسه هماهنگی قبل از هر مسابقه در هفته های پایانی حضور یافته و موضوعات مرتبط را مطرح و تایید کنند.

او همچنین تاکید کرد که همه باشگاه های میزبان باید بلیت فروشی را انجام بدهند و هیچ باشگاهی اجازه ندارد تا مسابقات خانگی خود را رایگان اعلام کند.

طی هفته های گذشته حداقل پنج باشگاه لیگ برتری بازی های خود را رایگان اعلام کرده بودند که این کار در بازی های باقی مانده ممنوع شده است.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رایگان کردن مسابقات ممنوع شد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رایگان کردن مسابقات ممنوع شد!"، کلیک کنید.