راه قهرمان شدن پرسپولیس – هنر برتر

راه قهرمان شدن پرسپولیس - هنر برتر

بازیکن پیشین پرسپولیس گفت: پرسپولیس با بردی که برابر شمس آذر داشت بیشتر مسیر قهرمانی را طی کرده و باید با تمرکز بالا بازی مقابل مس را پیش ببرد و کمتر اشتباه کند تا در آزادی جشن قهرمانی بگیرد.

مرتضی کرمانی مقدم در گفت و گو با هنر برتر، درباره بازی پرسپولیس برابر مس رفسنجان اظهار کرد: پرسپولیس بازی راحتی برابر مس رفسنجان نخواهد داشت، البتا بازی سخت پرسپولیس برابر شمس آذر بود که سربلند بیرون آمد و قهرمانی خود را تا 90 درصد تثبیت کرد. مس رفسنجان نیز از زمانی که نویدکیا آمده تغییراتی در این تیم ایجاد شده و نتایج خوبی کسب کرده است. یقین دارم در این دیدار بازیکنان پرسپولیس هر آن چه در توان دارند را خواهند گذاشت تا با برتری مقابل این تیم جشن قهرمانی خود را در آزادی بگیرند.

وی خاطرنشان کرد: تیم از نظر روحی و روانی در شرایط بسیار خوبی بسر می برد و پس از بردی که برابر شمس آذر داشت بیشتر مسیر را طی کرده و تنها چند قدم تا قهرمانی فاصله دارد که آن هم باید با تمرکز بالا بازی را پیش ببرد و کمتر اشتباه کند تا در آزادی با گرفتن جشن قهرمانی دل هواداران را شاد کند.

کرمانی مقدم اظهار کرد: با وجود این که پرسپولیس صدرنشین است اما چون تنها یک اختلاف امتیاز با استقلال دارد تساوی به درد پرسپولیس نمی خورد و محکوم به برد است. البته استقلال هم بازی راحتی برابر پیکان نخواهد داشت، پیکان چون خطر افتادن از لیگ را دارد با تمام توان در برابر استقلال حاضر خواهد شد و این احتمال وجود دارد که پیکان برابر استقلال نتیجه بگیرد.

وی در ارزیابی از تیم مس رفسنجان نیز گفت: مس رفسنجان تیم بسیار خوبی است، البته هر تیمی که برابر سرخ آبی ها قرار می گیرد انرژی آن دو برابر می شود، انگیزه و دوندگی آن بیشتر می شود و شکست آن تیم به راحتی امکان پذیر نیست. با این وجود به پرسپولیس امیدوارم و مطمینم مس رفسنجان را شکست خواهد داد.

بازیکن پیشین پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا پرسپولیس ضعف خاصی دارد یا خیر؟ افزود: در چند بازی قبل ضعف دفاعی داشت اما اکنون شرایط راضی کننده است و مشکل خاصی پرسپولیس را تهدید نمی کند.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که تیم پرسپولیس با اوسمار در نیم فصل دوم چقدر موفق بوده است؟ خاطرنشان کرد: اوسمار در کنار یحیی گل محمدی بود و شناخت کافی از پرسپولیس دارد. او با لیگ ایران آشنایی دارد و از روحیات بازیکنان شناخت کامل دارد. تا الان نتیجه خوبی گرفته و فوتبال را رو به جلو بازی کرده و پیشرفت خوبی در پرسپولیس داشته است. حتی معتقدم تغییرات کادر فنی نه تنها به ضرر پرسپولیس نبوده بلکه به نفع پرسپولیس بوده است، چون با تیم پیش از این زندگی می کرده و شناخت کامل از پرسپولیس دارد و همان سیستم یحیی را بدون این که تغییری در آن ایجاد کند، در تیم پیاده می کند به همین دلیل در پرسپولیس تا به امروز موفق بوده است.

کرمانی مقدم در پایان درباره بازیکنان خارجی پرسپولیس نیز گفت: پرسپولیس برای اولین بار بازیکنان خارجی خوبی جذب کرده و خیالمان بابت بازیکنان خارجی راحت است و به پرسپولیس خیلی کمک کردند. باید این بازیکنان را برای فصل بعد نیز حفظ کنند.

پایان خبر هنر برتر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "راه قهرمان شدن پرسپولیس – هنر برتر" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "راه قهرمان شدن پرسپولیس – هنر برتر"، کلیک کنید.