دوست دارم در استقلال بمانم، باید تعامل ایجاد شود

دوست دارم در استقلال بمانم، باید تعامل ایجاد شود

آفتاب نیوز :

ابوالفضل جلالی یکی از بازیکنانی است که قراردادش با استقلال به اتمام رسیده است؛ این بازیکن بعد از اردوی تیم ملی و دیدار با ازبکستان در جلسه ای با مدیران باشگاه استقلال شرکت کرد و گفته می شود در این نشست توافقاتی برای تمدید قرارداد داشته است.

جلالی در مصاحبه اخیرش هم نشان داد که دوست دارد در استقلال بماند. او در خصوص وضعیتش با استقلال گفت: «وقتی مصدوم بودم، هواداران استقلال پای من ایستادند و واقعا ممنون آن ها هستم. هرچه دارم از تیم بزرگ استقلال و هواداران دارم. من در خانواده ای بزرگ شدم که پدرم استقلالی است. محبت هواداران را نمی توانم فراموش کنم.»

او ادامه داد: «پیشنهاد دارم، اما به رسم حرفه ای بودن فردای اردوی تیم ملی با مدیربرنامه هایم به باشگاه رفتم. جلسه خوبی داشتیم، از سردار شهریاری و مدیریت باشگاه تشکر می کنم. اولویت اصلی ام استقلال است، اگر پیشنهادی داشته باشم احترام می گذارم، اما واقعا هواداران استقلال برایم سنگ تمام گذاشتند و می خواهم دین خودم را ادا کنم.»

جلالی افزود: «امیدوارم باشگاه تعامل خوبی ایجاد کند تا بتوانم با افتخار در خدمت استقلال باشم.»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دوست دارم در استقلال بمانم، باید تعامل ایجاد شود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دوست دارم در استقلال بمانم، باید تعامل ایجاد شود"، کلیک کنید.