دعوت وزیر ارشاد برای دور دوم انتخابات

دعوت وزیر ارشاد برای دور دوم انتخابات

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آستانه برگزاری دور دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری خطاب به مردم ایران گفت: انشاالله همه‌ شما با قوت به صحنه بیایید، انقلاب اسلامی یک روز باشکوه و با افتخار دیگر را انشاالله تجربه خواهد کرد.

به گزارش هنر برتر به نقل روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی در آستانه برگزاری دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امیدواری را یکی از جلوه‌های انتخابات برشمرد و گفت: مردم ببیند وقتی یک دولت مردمی سر کار بیاید و شخصیتی در مسند ریاست جمهوری قرار بگیرد که درد محرومان را می‌فهمد، در شرایط مستضعفی، محرومیت، در شرایطی که دوران کودکی را با از دست دادن پدر و یتیمی بزرگ شده‌ و کار کرده‌ است، وقتی چنین فرد مهذب، خود ساخته و با تقوایی در جایگاه ریاست جمهوری قرار بگیرد، یک وزیر جهاد کشاورزی هم از همین جنس مسولیت را برعهده می‌گیرد. 

اسماعیلی نهضت اسلامی را با این نگاه و رویش رو به جلو دانست و تصریح کرد: مردم عزیزمان با دیدن این نگاه، اقدامات، خدمات و نگاه اصیل و  توجه به مردم، حتما امروز انگیزه بیشتری برای ساختن ایران عزیز پیدا می‌کنند. 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ما این حرف ها را قبول نداریم که اگر ۶۰ درصدی در انتخابات شرکت نکرده‌اند از نظام اسلامی دلخور هستند، برخی از نارسایی‌ها و فضای ناامیدی که دشمنان ما القا می‌کنند، از عملکرد برخی از مدیران شاید پای صندوق رای نیامده‌اند. 

استاد دانشگاه تهران فضای ساخته شده توسط دولت مردمی را، فضای امید، تعالی و پیشرفت رو به آینده عنوان و تصریح کرد: انشاالله تک تک شما عزیزان برای ساخت آینده ایران عزیز وارد صحنه شوید، بیینید کشور ما کشور جریان‌های سرمایه‌داری محدود که قدرت و مناصب بین عده‌ای از افراد وابسته به کانون‌های ثروت و قدرت بچرخد نیست. 

وی در ادامه گفت: مهندس نیک بختی، وزیر جهاد کشاورزی پیدا می‌شود که در اوج محرومیت با جهاد، ایمان و تعهد به پا می‌خیزد، حرکت می‌کند، سالها در کوچکترین واحد اداره کشاورزی روستاهای گرمسیر که شبهای آن گرمای بالا ۴۵ درجه داشته است، زندگی می‌کند، امروز حوزه کشاورزی و محصولات کشاورزی کشور را سامان دهی می‌کند، این مسیر رشد برای همه‌ی فرزندان ایرانی مهیا است. 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان خطاب به مردم ایران گفت: انشاالله همه‌ی شما با قوت به صحنه بیایید، انقلاب اسلامی یک روز باشکوه و با افتخار دیگر را انشاالله تجربه خواهد کرد.

پایان خبر هنر برتر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دعوت وزیر ارشاد برای دور دوم انتخابات" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دعوت وزیر ارشاد برای دور دوم انتخابات"، کلیک کنید.