درخواست تارتار برای برخورد شدید با فساد در فوتبال

درخواست تارتار برای برخورد شدید با فساد در فوتبال

سرمربی ملوان با اشاره به پرونده فساد در فوتبال خواستار برخورد شدید با خاطیان شد و گفت: انتظارم از مسیولان کشور این است که با کسانی که تخطی کردند، برخورد شود و به قدری که کسی دیگر جرات نکند.

به گزارش هنر برتر، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از تقابل سپاهان و ملوان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، رقیبش را از تیمش های مدعی خواند و اظهار کرد: سپاهان از تیم های خوب و مدعی است، اما ما نیز نشان دادیم حریف سرسختی برای همه تیم ها هستیم و از تیم های مدعی هم امتیاز گرفته ایم.

وی افزود: این ملوانِ امسال با تقویت چند بازیکن در سال آینده (با توجه به قانون) سربازی می تواند مدعی باشد، البته به شرطی که مسیولان به میدان بیایند. روز اول که آمدم هیچ کس قرارداد نداشت و با احترام به کادر قبلی تیمی تحویل گرفتم که بعد از رفتنشان واقعا آواره بود. سختی کشیدیم و الان زمان بهره بردن است. من مربی دنبال ارتقا هستم.

سرمربی ملوان با بیان اینکه لازمه پیشرفت این است که کل پتانسیل منطقه آزادی چون انزلی پای کار بیایند، گفت: مردم انزلی با این تیم زندگی می کنند و امیدارم تیم خوبی برای فصل آینده بسته شده، من هم با افتخار در خدمت تیم هستم.

تار تار یادآور شد: مرحله سختی است و دو تیم باکیفیت هستند. گذر از این مرحله مسیر تیم برنده را برای کسب جام هموار می کند.

او با اشاره به پرونده فساد اخلاقی تازه رو شده در فوتبال ایران خاطر نشان کرد: انتظارم از مسیولین کشور این است که با کسانی که تخطی کردند، برخورد شود و به قدری که کسی دیگر جرات نکند. اینجا بحث حق الناس است. اگر با کارهای غیراخلاقی نتیجه را تغییر دهد ظلم کرده و انتظارمان برخورد شدید است

تارتار همچنین اضافه کرد: محروم نداریم ، اما مصدوم داریم و تلاش می کنیم به بازی فردا برسند. کار سخت و فشرده است. به قوری امکانات نداریم که بتوانیم ریکاوری لازم را انجام دهیم.

پایان خبر هنر برتر 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درخواست تارتار برای برخورد شدید با فساد در فوتبال" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درخواست تارتار برای برخورد شدید با فساد در فوتبال"، کلیک کنید.