دبیر ششمین جشنواره نقالان علوی معرفی شد

دبیر ششمین جشنواره نقالان علوی معرفی شد

طی حکمی از سوی مدیر مرکز هنر های نمایشی حوزه هنری، حسین ظاهری به عنوان دبیر ششمین جشنواره سراسری نقالی و پرده خوانی غدیر معرفی شد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری هنر برتر، طی حکمی از سوی کوروش زارعی، مدیر مرکز هنر های نمایشی حوزه هنری، حسین ظاهری به عنوان دبیر جشنواره و سید محمد جواد جلالی به عنوان دبیر بخش علمی جشنواره نقالان علوی منصوب شدند.

لازم به ذکر است؛ ششمین جشنواره نقالی و پرده خوانی غدیر از 1 الی 4 تیر ماه در تهران برگزار می شود و علاقه مندان تا 20 خرداد ماه فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

فراخوان ششمین جشنواره نقالی و پرده خوانی غدیر (نقالان علوی) نیمه دوم اردیبهشت ماه 1403 در بخش های مسابقه بزرگسالان، بخش طلاب، مسابقه دانش آموزی 2 مقطع (ابتدایی و متوسطه) در 4 سطح، مسابقه طومار نویسی، پژوهش و پایان نامه های برتر دانشجویی و بخش نمایشگاه پرده ها، و نقاشی خیالی سازی منتشر شد.

این جشنواره نیمه نخست تیرماه با موضوعات «پرداختن به اهمیت مباهله از منظر آیه 61 سوره آل عمران: فَمَنْ حَاجَّک فِیهِ مِن بَعْد مَا جَاءَک مِنَ الْعِلْمِ فَقُلْ تَعَالَوْا نَدْعُ اَبْنَاءَنَا وَاَبْنَاءَکمْ وَنِسَاءَنَا وَنِسَاءَکمْ وَاَنفُسَنَا وَاَنفُسَکمْ ثُمَّ نَبْتَهِلْ فَنَجْعَل لَّعْنَتَ الله عَلَی الْکاذبینَ»، «بیان داستان مباهله و واقعه غدیر و معرفت شناسی سیرۀ زندگانی امیرالمومنین (علیه السلام)» و «نقش واقعه غدیر و مباهله در پذیرش ولایت و ولایت پذیری در زمان معاصر» برگزار می شود.

برای دریافت جزییات فراخوان و مجموعه طومار های مورد نظر این جشنواره به مطلب فراخوان ششمین جشنواره نقالی و پرده خوانی غدیر (نقالان علوی) مراجعه کنید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دبیر ششمین جشنواره نقالان علوی معرفی شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دبیر ششمین جشنواره نقالان علوی معرفی شد"، کلیک کنید.