داوران بخش ملی و بین الملل چهل و دومین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند/ شهیدی فر مجری اختتامیه شد

داوران بخش ملی و بین الملل چهل و دومین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند/ شهیدی فر مجری اختتامیه شد

فجر 42 از نگاه هنر برتر|

دبیر چهل و دومین جشنواره فیلم فجر داوران بخش ملی و بین الملل را معرفی کرد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری هنر برتر، نشست اعلام اسامی داوران بخش ملی و بین الملل چهل و دومین جشنواره فیلم فجر توسط دبیر جشنواره شامگاه پنجشنبه نوزدهم بهمن ماه در سالن اصلی برج میلاد برگزار شد.

مجتبی امینی دبیر این دوره از جشنواره در ابتدای این نشست عنوان کرد: خوشحالیم که در خدمت شما هستیم و امیدوارم که از تماشای فیلم ها لذت برده باشید. کم کم به اختتامیه جشنواره نزدیک می شویم و امیدارم که اختتامیه باشکوهی داشته باشیم. کار هیات داوران امسال سخت بود و امیدواریم که جایزه ها مانند سال های قبل به درستی به هنرمندان برسد.

وی داوران بخش بین الملل را معرفی کرد و گفت: در مسابقه بخش سینما سعادت وو لانگ، خوزه ماریا لارا، سرگی دورستووی، کارن آویتیسیان، آندره مورگان، در کنار احمدرضا معتمدی و هاتف علیمردانی در این بخش حضور دارند.

در بخش مسابقه آسیا جلوه گاه شرق سلمی مصری، احمد مجتبی زمال، کاتسومی یاناگی جیما، رییس چلیک، عزیز ژامباکیوو، ابوالقاسم طالبی و مجید شاه حسینی حضور دارند.

مجتبی امینی مطرح کرد: محمد هادی کریمی، پوران درخشنده، محمدحسین لطیفی، عبدالحمید قدیریان، شهاب اسفندیاری، مهدی فخیم زاده و بهرام عظیمی هیات داوران بخش ملی چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر را تشکیل می دهند.

عبدالستار یارار، علی حنون و بهمن حبشی در بخش بین المذاهب به عنوان داور حضور دارند.

این خبر درحال تکمیل است….

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "داوران بخش ملی و بین الملل چهل و دومین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند/ شهیدی فر مجری اختتامیه شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "داوران بخش ملی و بین الملل چهل و دومین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند/ شهیدی فر مجری اختتامیه شد"، کلیک کنید.